نمناک اخبارورزشی ترس سروش رفیعی از پرسپولیسی شدن چیست؟
سروش رفیعی ، اختلافات برانکو و کی روش
سروش رفیعی بازیکن مورد علاقه برانکو و یکی از بهترین بازیکنان ایران است که با توجه با اختلافات کی روش و برانکو از پرسپولیسی شدن میترسد.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395

تردید سروش رفیعی برای پرسپولیسی شدن

سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم ملی به اختلاف نظر شدیدی خورده اند. آن ها بر سر استفاده از بازیکنان ملی پوش پرسپولیس مشکل داشتند و برانکو گفته بود اگر پرسپولیس قهرمان لیگ نشود کی روش باید جوابگو باشد. کی روش هم در پاسخ به این حرف های برانکو، بازیکنان پرسپولیسی حاضر در اردوی تیم ملی را به ایران برگرداند.

با توجه به اینکه در چند روز گذشته اختلافات برانکو و کی روش بالا گرفته سروش می ترسد که با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی در سال منتهی به جام جهانی را از دست بدهد.

سروش رفیعی

سروش رفیعی بازیکن مورد علاقه برانکو

 در حالی که به نظر می رسید سروش رفیعی مهم ترین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باشد و برانکو به بازیکن مورد علاقه اش برسد اما شاید این انتقال انجام نشود.

خبر ارسال دعوتنامه باشگاه السیلیه برای رفیعی رسانه ای شد و گفته می شود مذاکرات طرفین در این هفته رسما انجام خواهد شد. جدا از بحث ترانسفر که از ابتدا هم وجود داشت مساله مالی موضوعی است که انتقال این بازیکن ملی پوش به پرسپولیس را مبهم کرده است.

رقم درخواستی سروش رفیعی برای حضور در پرسپولیس


طبق آمار گران ترین بازیکن پرسپولیس علیرضا بیرانوند است که مبلغ قرارداد او یک میلیارد و 60 میلیون تومان است و حتی بازیکنانی نظیر سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان و... همگی زیر یک میلیارد تومان با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته اند اما رفیعی برای حضور در نیم فصل در پرسپولیس رقمی در حد رقم قرارداد بازیکنان نامبرده طلب کرده که این موضوع باعث شده تا مسوولان باشگاه پرسپولیس برای در اختیار گرفتن این بازیکن دچار تردید شوند.

مساله تامین منابع مالی این قرارداد و البته اعتراض احتمالی سایر ستاره های تیم باعث این تردید شده ضمن اینکه بعد از کنار رفتن حسین هدایتی از بازی نقل و انتقالاتی باشگاه و مذاکرات رفیعی با این شخص بعید نیست گره کوری در انتقال این بازیکن به پرسپولیس ایجاد شده باشد و دوستان هدایتی خواستار این باشند که انتقال او به جمع سرخ ها تنها از کانال عابر بانک مشهور انجام شود.
مورد دیگر که باعث شده رفیعی برای پرسپولیسی شدن دچار تردید شود این است که با توجه به اینکه در چند روز گذشته اختلافات بین برانکو و کی روش بالا گرفته سروش می ترسد که با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی در سال منتهی به جام جهانی را از دست بدهد. در کنار این موارد هراس از نیمکت نشینی و عدم تطبیق پذیری با فضای حاکم بر پرسپولیس نیز از جمله مسائلی است که رفیعی را برای پیوستن به پرسپولیس مردد کرده است.

ترس سروش رفیعی از پرسپولیسی شدن چیست؟

ترس سروش رفیعی از پرسپولیسی شدن چیست؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایران ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف