نمناک ورزشفوتبال خداحافظی دوباره سروش رفیعی از پرسپولیس
سروش رفیعی ، باشگاه پرسپولیس
سروش رفیعی یک بار دیگر باز هم در فضای مجازی حاضر شد و این بار مفصل تر با هواداران پرسپولیس صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

سروش رفیعی از پرسپولیس خداحافظی کرد

در حالی که طی چند روز اخیر زمزمه هایی مبنی بر بازگشت احتمالی رفیعی به پرسپولیس به گوش می رسید و مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال بازگرداندن این بازیکن بودند،او یک بار دیگر با پرسپولیسی ها خداحافظی کرد. سروش رفیعی یک بار دیگر و باز هم در فضای مجازی با هوادارن پرسپولیس حداحافظی کرد. رفیعی بعد از بازی برابر لخویا،در فضای اینستاگرام با پرسپولیس ها خداحافظی کرد و عنوان داشت تصمیم دارد در فضای خارج از کشور به فوتبالش ادامه دهد.

اگر چه رسانه ها اعلام کردند که او با تیم رده یازدهمی لیگ قطر یعنی الخور قرارداد 2 ساله امضا کرده اما با گذشت چند روز از این ماجرا برخی از مسوولان پرسپولیس، خبر از بازگشت احتمالی سروش رفیعی و تمدید قرارداد با او را دادند. به گونه ای که محمد ترکاشوند صراحتا با اعلام این موضوع تاکید کرد که در صحبت با سروش رفیعی، احتمال بازگشت شماره هفت به این تیم همچنان وجود خواهد داشت و مذاکراتی در بازگشت او به تهران صورت خواهد گرفت.
سروش رفیعی اما که پیش از این صادقانه از هواداران این تیم خداحافظی کرده بود، به این اتفاق واکنش نشان داد و امشب یک بار دیگر باز هم در فضای مجازی حاضر شد و این بار مفصل تر با هواداران پرسپولیس صحبت کرد.

 

سروش رفیعی

خداحافظی قطعی رفیعی از پرسپولیس

 او در این زمینه گفت:اصل حرف من این بود که دوست نداشتم با احساسات و فکر و ذهن شما بازی شود. در این چند روز این اتفاق رخ داده. انتظار هم نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد چون سعی کردم خیلی حرفه ای و با احترام قبل از همه آقای برانکو را در جریان جدایی ام قرار دهم. باشگاه را هم در جریان گذاشتم. خیلی صمیمانه این اتفاق رخ داد و بعد از تصمیم نهایی ام در اینستاگرام پست گذاشتم تا از هواداران نیز تشکر کنم. نمی گویم خداحافظ چون که همیشه خودم را جزیی از خانواده پرسپولیس می دانم. این سعادت را داشتم که هر چند کوتاه در جمع خانواده پرسپولیس باشم. خاطرات شیرینی هم دارم. جز مهربانی و لطف از شما هواداران، پیشکسوتان، مربیان، هم تیمی هایم ندیدم. مطمئنم خیلی زود برمی گردم و سعی می کنم این زمان غیبتم را جبران کنم. در همه حالت پرسپولیسی ام و برای تیمم آرزوی سربلندی می کنم در هر شرایط و مقطعی.

خداحافظی دوباره سروش رفیعی از پرسپولیس

خداحافظی دوباره سروش رفیعی از پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از هوادار/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف