نمناک اخبارورزشی توافق میلیاردی سروش رفیعی با پرسپولیس
سروش رفیعی ، پرسپولیس
سروش رفیعی برای نیم فصل دوم با باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی دست یافته است.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1397

مبلغ و مدت قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس

سروش رفیعی یکی از بازیکنان مد نظر پرسپولیس برای هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در نشستی با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی رسید و به زودی قراردادش را امضا خواهد کرد. پیگیری های مهر نشان داد سروش رفیعی در جلسه مشترکی که با رئیس باشگاه و عضو هیئت مدیره پرسپولیس داشته، بر سر جزییات حضورش در این تیم به توافق رسیده و حتی روی مبلغ و مدت قرارداد نیز توافقات نهایی صورت گرفته است.

سروش رفیعی

توافق سروش رفیعی با پرسپولیس

گویا در توافقاتی که بین مسئولان باشگاه پرسپولیس و سروش رفیعی صورت گرفته، قرارداد او به جز نیم فصل اول که در یک تیم تهرانی سپری خواهد شد، یک فصل و نیم خواهد بود که شامل لیگ هجدهم و نوزدهم می شود. در این مورد گفته می شود رقم قرارداد او با باشگاه پرسپولیس بالای 2میلیارد و 500میلیون تومان خواهدبود.

 سروش رفیعی

حضور مجدد سروش رفیعی در پرسپولیس

شماره مورد علاقه سروش رفیعی در پرسپولیس

در ابتدای هر فصل یکی از جذابیت ها برای هواداران تیم های بزرگ این است که ببینند بازیکنان تازه وارد در تیم محبوب شان با چه شماره ای فصل را شروع می کنند. در حال حاضر شماره های جذابی که در پرسپولیس خالی است 6، 7، 9، 10 و 17 است و البته بازیکنانی مثل وحید امیری ، مهدی ترابی ، سروش رفیعی و مهدی شریفی خواهان پوشیدن این شماره ها هستند.

سروش رفیعی

شماره پیراهن سروش رفیعی در پرسپولیس

با حضور احتمالی سروش رفیعی در این تیم به احتمال زیاد او یک بار دیگر شماره مورد علاقه اش یعنی 7 را بر تن خواهد کرد. شماره ای که تا پیش از حضور او در این تیم در فصل شانزدهم حاشیه فراوانی را پشت سر گذاشته بود اما وقتی به طور یقین از خوش یمن بودن آن صحبت کرد در ادامه توانست آن را به اثبات برساند.

نتیجه نشست سروش رفیعی با مسئولان باشگاه پرسپولیس

توافق میلیاردی سروش رفیعی با پرسپولیس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از خراسان ورزشی / آی اسپورت / ر
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف