نمناک تکنولوژیگوناگون سرویس بازی وایبر جهانی شد
بازی وایبر ، وایبر
وایبر سرویس بازی های خود را در اختیار تمام کاربران قرارد داد. این سرویس تاکنون در 5 کشور جهان به صورت آزمایشی قرار داشت.

وایبر بازی خود را در اختیار همه کشور ها قرار داد

شبکه اجتماعی وایبر پس از انجام تست سرویس بازی خود در پنج کشور، آن رادر اختیار تمام کاربران خود قرار داد. این کمپانی که توسط Rakuten با قیمت 900 میلیون دلار در سال گذشته خریداری شد و در دسامبر سه بازی خود را به صورت آزمایشی در دسترس کاربران کشور های بلاروس، مالزی، سنگاپور و اکراین قرار داد.

از اهداف اصلی بازی های اپلیکیشن وایبر، می توان به سرگرمی و تعامل بیشتر کاربران با سرویس یاد شده و کسب درآمد از طریق خرید های درون برنامه ای برای مواردی مانند جان اضافی اشاره کرد.
 
بازی وایبر
 
رئیس هیئت مدیره وایبر، Talmon Marcos، در گفتگویی با وبسایت TechCrunch درباره هیجان خود از به اشتراک گذاشتن این عناوین با کاربران سرویس چت یاد شده در سراسر جهان، که هم اکنون به رقم 236 میلیون کاربر ماهیانه رسیده است، سخن گفت.
او همچنین اضافه کرد که کاربران شاهد عرضه بازی های آنلاین جدیدی نیز در آینده نزدیک خواهند بود. اما کمپانی یاد شده به انتشار همین اطلاعات بسنده کرده و سخنی از نقشه های دیگر خود به میان نیاورده است.
وایبر امیدوار است که بازی ها بتوانند به منبع درآمدی قابل توجه، مانند دیگر اپلیکیشن های پیام رسان، برای این کمپانی تبدیل شوند. خرید های درون برنامه ای بازی ها، بیش از نصف درآمد Line را شامل شده و آثار کاتالوگ بازی WeChat، در سودآوری بخش موبایل Tancent نیز به خوبی قابل مشاهده است. بازی ها همچنین به کسب درآمد Kakao Talk، که در بازار کره جنوبی محبوب بوده اما رد پای جهانی ضعیفی دارد، در سال 2113 کمک بسیاری کرده اند.
ممکن است استفاده از بازی ها بتواند بسیاری از اپلیکیشن های پیام رسانی از خطر ورشکستگی نجات دهد، اما همواره نکاتی وجود دارد که باید رعایت شوند. به عنوان مثال، Naver، کمپانی مالک لاین، پس از به وجود آمدن اختلالاتی در کارکرد برخی بازی های کلیدی پلتفرم خود، در برآورده کردن پیش بینی های خود ناکام ماند.
پس از این ماجرا، لاین با بهره بردن از سرمایه ای نو، روی سرویس های آنلاین به آفلاین خود و طرح هایی مانند یک سرویس تاکسی در توکیو، سرویسی برای ارسال خواربار و یک سرویس در حوزه تلویزیون تمرکز کرده است.
وایبر هم اکنون از طریق بازی ها، فروش استیکر و پلن های تماس بین المللی مشابه اسکایپ خود به کسب درآمد می پردازد. سال گذشته، کمپانی یاد شده از پلتفرمی مشابه شبکه های اجتماعی برای چهره های محبوب پرده برداشت که می تواند تاثیراتی هرچند کوچک در سودآوری نیز داشته باشد.
به احتمال قوی، وایبر امسال، از سرویس های تجاری قدرت گرفته از کسب و کار Rakuten نیز رونمایی خواهد کرد. تعداد کاربران این اپلیکیشن پیام رسانی همواره با رشدی مناسب همراه بوده است در سه ماهه گذشته، هر ماه 17 میلیون به تعداد کاربران این سرویس اضافه شده است.با پیشرفت زیاد این شبکه اجتماعی و جذب زیاد کاربران هنوز هم دارای کمبودهای زیادی است که مورد انتظار کاربران می باشد.

وایبر ، سرویس بازی وایبر جهانی شد

سرویس بازی وایبر جهانی شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از دیجیاتو-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف