نمناک دنیای مدطلا و جواهرات سرویس جواهر عروس؛ مرواریدی و آنتیک + تصاویر
سرویس عروس ، سرویس طلا عروس
سرویس جواهر مرواریدی امسال برای عروس خانم ها حسابی مد و پرطرفدار است, سرویس مرواریدی با لباس عروس ست جذابی میشود.

سرویس جواهر مرواریدی عروس

خرید سرویس طلای عروس، یکی از بخش های سخت و سنگین مراسم عروسی یک زوج است. البته برای فردی که مسئلۀ هزینه و قیمت را نداشته و بُعد مالی برایش اهمیت ندارد، این موضوع صدق نمی کند و بالعکس بخش آسان خرید، همان خرید سرویس جواهر عروس است.

آقای داماد با توجه به بودجه ای که برای این بخش از خرید در نظر گرفته می تواند سراغ سرویس طلا یا جواهر برود یا برای کمتر شدن هزینه خریدن نیم سِت را ترجیح دهد و در شرایط بد مالی سرویس نقره و بدل را خریداری کند.

سرویس عروس

سرویس جواهر عروس

سرویس عروس

سرویس جواهر مرواریدی عروس

اکثر خانم های جوان دوست دارند برای مراسم ازدواجشان سرویس جواهر عروس را داشته باشند و خاص و تماشایی شوند، اما اغلب جوان ها هزینۀ خرید سرویس جواهر را نداشته و با توجه به وضعیت مالی خود سرویس طلا خریداری می کنند. در گذشته خرید سرویس جواهر یا طلا مسئلۀ بغرنجی برای مرد نبود و به عنوان یک پس انداز و پشتوانۀ مالی سعی می شد سرویسی سنگین و با ارزش را برای همسرشان خریداری کنند، اما آن روزها هزینۀ شروع زندگی مشترک مثل امروز بالا نبوده و دغدغۀ فکری مردها زیاد نبود.
 
سرویس عروس

سرویس جواهر عروس 2018

نیم ست عروس

نیم ست مرواریدی عروس

متأسفانه چشم و هم چشمی این روزها به قدری بالاست که جدای از هزینه خرید لوازم و جهیزیه و مراسم ازدواج، انتظار دارند سرویس طلا و جواهر هم در خور و سنگین باشد و این باعث فشار فکری و استرس برای زوج های جوان می شود. کاش کمتر به حرف اطرافیان اهمیت دهیم و هزینه های هنگفت مراسم ازدواج را صرف شروع زندگی ای با کیفیت تر کنیم.
 
نیم ست عروس

ست گردنبند و گوشواره عروس

مروارید یا در گوهری است معمولاً سفید و درخشان که در درون برخی از نرم تنان دوکفه ای مانند صدف مروارید به وجود می آید.شکل مروارید اغلب نزدیک به کره است. هرچند به شکل های دیگر مانند گلابی و دکمه و حتی شکل های نامنظم هم دیده می شود. درشتی آن به درشتی دانه خشخاش تا تخم کبوتر است. در سال 1934 میلادی مرواریدی به قطر 13 سانتی متر در فیلیپین پیدا شد که وزن آن حدود 37/6 کیلوگرم بود.
 
مروارید از عجایب طبیعت بوده، در اعماق اقیانوس ها رشد کرده و بدون نیاز به تراش و صیقل از زیبایی خاصی برخوردار است. رنگ مروارید اغلب سفید است ولی ممکن است به رنگ های صورتی و زرد و سبز و آبی و قهوه ای و سیاه نیز دیده شود.مروارید توسط جانور نرم تنی به نام صدف تولید می شود. این نرم تن برای محافظت از خود به کمک ماده ای که از بدنش ترشح می شود، پوسته (صدف) سخت و محکمی می سازد و داخل آن زندگی می کند.

سرویس جواهر شیک و جدید از مروارید

سرویس جواهر عروس؛ مرواریدی و آنتیک + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از روزچین / بی جامه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف