نمناک اخبارحوادث جزئیات حادثه واژگونی سرویس فرهنگیان و دانش آموزان ازنا
فرهنگیان ، دانش آموزان
در حادثه واژگونی مینی بوس که در محور دورود ـ ازنا رخ داد، یک مدیر مدرسه فوت کرد و تعدادی از فرهنگیان و دانش آموزان نیز مصدوم شدند.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395
بازدید : 2,853 نفر

تصادف سرویس فرهنگیان و دانش آموزان ازنا یک کشته داد

ابوالقاسم نوروزی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ازنا با تأیید خبر واژگونی مینی بوس حامل تعدادی از فرهنگیان و دانش آموزان ازنا، اظهار داشت:این حادثه روز گذشته و پس از بازگشت تعدادی از فرهنگیان و دانش آموزان این استان از جشنواره نوجوان سالم رخ داد.

وی با بیان اینکه 9 فرهنگی و 3 دانش آموز در مینی بوس حضور داشتند، ادامه داد:متأسفانه موقع برگشت دانش آموزان و فرهنگیان از مراسم، مینی بوس به دلیل بارانی بودن هوا و لغزندگی جاده، دچار سانحه شد که خانم یاری مدیر هنرستان عصمت فوت کرد.

 

مینی بوس

عکس تزئینی است

نوروزی اضافه کرد:از سه دانش آموز، به یکی از آنها هیچ آسیبی نرسید و 2 دانش آموز دیگر نیز به دلیل کوفتگی و جراحت سطحی به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود:از فرهگیان نیز 2 فرهنگی برای پیگیری وضعیت درمان به بیمارستان بروجرد منتقل شده و مابقی فرهنگیان نیز در بیمارستان دورود بستری هستند که در سلامت هستند؛ البته جراحاتی به آنها وارد شده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان ازنا با بیان اینکه پیگیر وضعیت درمان فرهنگیان و معلمان آسیب دیده هستیم، گفت:هم اکنون در منزل خانم یاری برای حضور در مراسم تشییع پیکر این مدیر گرامی هستیم.

جزئیات حادثه واژگونی سرویس فرهنگیان و دانش آموزان ازنا

جزئیات حادثه واژگونی سرویس فرهنگیان و دانش آموزان ازنا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از فارس/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف