نمناک دنیای مدگوناگون سرویس های بهداشتی پنج ستاره در ایران و چین + تصاویر
سرویس های بهداشتی ، روشویی سرامیکی
در کشورهای ایران و چین سرویس بهداشتی های پنج ستاره ای بین راه تاسیس شده اند که بسیار مجهز و با امکانات بالا هستند تا مردم را به استفاده از آن ها ترغیب کنند.

سرویس های بهداشتی پنج ستاره بین راهی

دولت چین،ساخت سرویس های بهداشتی مجهز بین راهی را در دستور خود قرار داده است این کار برای خدمت رسانی بهتر برای مسافران عنوان شده است همچنین در ایران نیز یک مرکز رفاهی تفریحی وجود دارد که این شرایط را داراست و به عنوان سرویس پنج ستاره معرفی شده است.چراکه یکی از مشکلات سفر کردن در جاده برای مسافران پیدا کردن سرویس بهداشتی تمیز می باشد!

چین یکی از کشورهایی است که برای مقابله با این مشکل و نگرانی به تازگی یک سرویس بهداشتی پنج ستاره برای استفاده عمومی در یکی از جاده های این کشور بنا کرده است. عکس های این سرویس بهداشتی در فضاهای مجازی حسابی سر و صدا کرده است، با این حال از هزینه های آن خبری در دست نیست. البته لازم نیست راه دور برویم، در ایران و همین بغل خودمان در جاده تهران به قم یک مرکز رفاهی تازه تاسیس وجود دارد که علاوه بر سرویس بهداشتی متفاوت و زیبا، دیگر امکانات خدماتی از جمله رستوارن و مرکز خرید را هم شامل می شود.

سرویس های بهداشتی

این سرویس بهداشتی در مسیر بیشان به چانگکینگ و در محیطی به وسعت 150 متر مربع قرار گرفته است که طراحی های داخلی آن با نورپردازی های متفاوتی که دارد بسیار چشم نواز است.

سرویس های بهداشتی

این مجموعه سرویس بهداشتی که از مواد درجه یک برای ابزار داخلی آن استفاده شده، حتی برای پخش موسیقی هم از استریو بزرگی بهره برده تا تمام مدت موزیک پخش شود.

یکی از نکته های مهم درباره این سرویس بهداشتی عمومی این است که به دلیل شیشه ای بودن بخش زیادی از دیوارهای آن طی روز لازم نیست از نیروی برق استفاده کنند و نور روز مجموعه را روشن می کند.

سرویس های بهداشتی

مجموعه مهر و ماه

در ایران و به تازگی مجموعه های خدماتی-رفاهی در جاده ها ساخته شده که اتفاقا مورد توجه مردم هم قرار گرفته است. عکس سرویس بهداشتی مجموعه مهر و ماه که در جاده تهران-قم قرار دارد، در فضای مجازی بارها دست به دست شد و نشان می دهد در کشور خودمان هم سرویس بهداشتی های پنج ستاره داریم.

سرویس های بهداشتی

مدلهای لوکس سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی پنج ستاره در ایران و چین + تصاویر

سرویس های بهداشتی پنج ستاره در ایران و چین + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف