نمناک سرگرمیدیدنی ها سرو غذا داخل کفش پاشنه بلند و خاک انداز! + تصاویر
سرو غذا ، سرو عجیب غذا
روش های عجیب و سرو غذا در رستوران ها که اخیرا به مسخره ترین شکل ممکن انجام می شود موجی از واکنش و اعتراض مشتریان را در پی داشته است.

روش های عجیب و سرو غذا در رستوران ها

بسیاری از رستوران دار ها و صاحبان کافه ها برای اینکه مشتری جذب کنند سعی می کنند با روش های ابتکاری و خلاقانه مشتری را به خرید از مرکز خود ترغیب کنند اما گاهی دست به اقداماتی میزنند که علاوه بر جذاب بودنشان بسیار مضحک و تآسف بار به نظر می رسند چنانچه در این گزارش چند مورد از این اقدامات عجیب را مشاهده می کنید.

به طور مثال، به جای سرو چای در یک لیوان یا ماگ، آن را در شیشه هایی شبیه شیشه مربا سرو می کنند. یا مثلا به جای بشقاب یا دیس از تخته های گوشت خردکنی کمک می گیرند.

حتی برخی از کافه ها از لامپ برای سرو نوشیدنی های خنک هم استفاده می کنند. این روش ها شاید خیلی عجیب به نظر نرسند و گاهی حتی جذابیت بصری هم ایجاد کنند، اما اگر مثلا قهوه تلخ شما را به جای فنجان درون شیشه آزمایشگاه سرو کنند، بدون شک عصبانی خواهید شد و از این ایده پردازی بی مورد حسابی حالتان گرفته می شود.

این دقیقا موجی است که اخیرا در سراسر دنیا به راه افتاده و کافه چی ها و رستوان دارها به خیال خودشان نوآوری می کنند، اما در واقع موجب ایجاد نارضایتی مشتری های خود می شوند.

در همین رابطه، شاید بد نباشد تصاویری از این ابتکارات بد و ناموفق را ببینید که مردم در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و ناراحتی خود را نشان داده اند.

سرو غذا
این بشقاب مثلا یک سالاد سزار است اما در واقع چندبرگ کاهوست که یک حلقه نان دور آن گذاشته شده

سرو غذا
چای در شیشه آزمایشگاه

سرو غذا
دسر در وان حمام

سرو غذا
پنیر در تله موش واقعی

سرو غذا
نان در گونی

سرو غذا
سرو پیش غذا در کیف و کفش

سرو غذا
غذا در کفش کتانی

سرو غذا
میوه و دسرهای خرد شده روی تخته

سرو غذا
غذا در بیل

سرو غذا
ساندویچ در خاک انداز

سرو غذا داخل کفش پاشنه بلند و خاک انداز! + تصاویر

سرو غذا داخل کفش پاشنه بلند و خاک انداز! + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از کمونه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف