نمناک ورزشفوتبال استعفای طاهری سرپرست پرسپولیس!
سرپرست پرسپولیس ، سرپرست باشگاه پرسپولیس
علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داده است اما هوز دلیل قطعی آن مشخص نیست.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396

استعفای سرپرست پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود در این باشگاه استعفا داد. علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس پیش از بازی شب گذشته (سه شنبه) این تیم با لخویا رسما از سمت خود استعفا داد.

دلیل اصلی این استعفا هنوز به صورت قطعی مشخص نیست اما طاهری اعلام کرده است که با وضعیت موجود دیگر حاضر به ادامه همکاری با سرخ پوشان پایتخت نخواهد بود. 

سرپرست پرسپولیس

علی اکبر طاهری استعفا داد

 گفته می شود به دلیل برخی از مسائل سیاسی و اختلاف وی با یکی از معاونان وزارت ورزش، طاهری پیش از بازی با لخویا استعفای خود را به وزارت ورزش اعلام کرده و قرار است وزارتخانه در این خصوص تصمیم بگیرد.


داورزنی:استعفایی از طاهری دریافت نکرده ایم

محمدرضا داورزنی با اشاره به طرح موضوع استعفای علی اکبر طاهری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد:تاکنون نه بنده به عنوان معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و نه دفتر وزیر، هیچ استعفای از سوی سرپرست باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده ایم. این که این موضوع به این شکل و از طریق رسانه ها مطرح شده قابل توجه است. پیش از این بارها موضوع استعفای طاهری از سوی ایشان مطرح شده، اما هر بار وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر با این استعفا مخالفت کرده اند. طرح دوباره و با دلایل غیر واقعی این موضوع جالب توجه است.

وی گفت :شخصا به عنوان معاون وزیر ورزش و جوانان اختلافی با سرپرست باشگاه پرسپولیس ندارم. هیات مدیره و باشگاه وظیفه تامین منابع و مدیریت باشگاه را بر عهده دارند و در راستای وظایف خود باید اقدامات مناسب و کارآمدی را انجام دهند. استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته با اسپانسری قرارداد داشتند، استقلال تصمیم گرفته که با همان اسپانسر ادامه فعالیت دهد، اما آقای طاهری و باشگاه پرسپولیس چنین نظری ندارند، حال اگر مشکلی با اسپانسر باشگاه پرسپولیس دارند باید به عنوان مدیرعامل و هیات مدیره آن را رفع کنند.

داورزنی افزود:قرارداد اسپانسر با سرپرست باشگاه پرسپولیس بسته شده و در حال حاضر نیز باشگاه پرسپولیس باید بتواند از عهده مسائل مالی آن بر آید. این موضوع هیچ ارتباطی به وزارت ورزش و جوانان ندارد چرا که قرارداد را کسی دیگر امضا کرده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر این که کلیه مسائل مالی باشگاه با هیات مدیره و مدیرعامل است، اظهار کرد:آقای طاهری خواسته های متفاوتی نسبتبه استقلال درباره اسپانسر باشگاه پرسپولیس دارد. خب به عنوان مسئول باشگاه می تواند برنامه های اختصاصی باشگاه را دنبال کند. وزارت ورزش و جوانان نیز هیچ منعی در این موضوع نمی بیند. مطابق سنوات گذشته باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید گزارشات مالی خود و برنامه ریزی های مالی فصل آینده را با تصویب هیات مدیره پیش ببرند. امیدواریم که باشگاه پرسپولیس نیز همانند استقلال این کار را انجام دهد.

وی تاکید کرد:از نظر وزارت ورزش و جوانان آقایان افتخاری و طاهری مسئول مستقیم تامین منابع باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستند. این که در این مسیر چه رویه ای طی می شود به خود باشگاه و هیات مدیره مربوط است نه به وزارت ورزش و جوانان.

داورزنی بار دیگر با اشاره به این که اعلام شده استعفای طاهری به دلیل اختلاف نظر با معاون وزیر ورزش و جوانان بوده است، گفت :شخصا هیچ اختلافی با آقای طاهری نداشته ام و نمی دانم که چرا این حرف ها زده شده است. ما به عنوان مجموعه وزارت ورزش و جوانان بارها با استعفای آقای طاهری مخالفت کرده ایم، اما این بار برای من عجیب است که با ادله اختلاف نظر با معاون وزیر استعفا رسانه ای شده است. شخص وزیر ورزش و جوانان نیز با استعفای ایشان مخالف است و بارها در جلسات دو نفره بر این موضوع تاکید شده است. آقای طاهری باید در باشگاه پرسپولیس کارشان را دنبال کند و تاکید می کنم که مجموعه وزارت ورزش و جوانان هیچ اختلافی با مدیریت باشگاه پرسپولیس و هیات مدیره ندارد.

داورزنی تاکید کرد:به دوستان در پرسپولیس تاکید می کنم که آرامش خود را حفظ کنند. پرسپولیس روند خوبی در آسیا پیش رو گرفته است و در حال حاضر نیاز به آرامش دارد. باید همه برای کسب ه موفقیت های این تیم تلاش کنیم، وزارت ورزش و جوانان نیز تاکنون از این تیم حمایت کرده است و بعد از این نیز حمایت خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که بحث ترمیم هیات مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس تا چه زمانی نهایی خواهد شد، گفت :با توجه به این که مسابقات لیگ و به پایان رسیده و شرایط تیم ها به گونه ای است که برای فصل آینده برنامه ریزی می کنند القاعده در طی 10 روز آینده اعضای جدید هیات مدیره با نظر وزیر ورزش و جوانان اعلام خواهد شد.

استعفای طاهری سرپرست پرسپولیس!

استعفای طاهری سرپرست پرسپولیس!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم، ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف