نمناک تکنولوژیاینترنت بهبود سرچ در گوگل برای گوشی های هوشمند
سرچ در گوگل ، جستجو در گوگل
گوگل قابلیت جدیدی را ارئه داده است که قابلیت سرچ در گوگل را بهبود بخشیده است و گوگل در حال آزمایش این قابلیت است.

قابلیت جدید سرچ در گوگل 

گوگل هر از چندگاهی بدون این که اعلام عمومی کند، طراحی گوگل سرچ را بهبود می بخشد و یا قابلیت های جدیدی به آن اضافه می کند.

به تازگی مشخص شده که یک ویژگی جدید برای جستجو در مورد گوشی های موبایل به این جستجوگر اضافه شده است. ظاهرا شرکت در حال آزمایش قابلیت مقایسه گوشی های هوشمند با یکدیگر است.

سرچ در گوگل

قابلیت جدید جستجو در گوگل

برای برخی از کاربران جستجوی نام دو گوشی با گذاشتن واژه vs بین آن ها، برای مثال Pixel 2 vs Pixel 2 XL، نمودارهای مقایسه ای جدیدی نشان داده است. تعدادی از ستون های این نمودارها مشخص می شود و سپس با لمس کردن دکمه آبی، دیگر اطلاعات نیز نمایش داده می شوند. حتی حالتی وجود دارد که می توان با آن تفاوت های دو محصول را مشخص کرد. البته در حال حاضر قابلیت جدید گوگل تنها برای دو گوشی کار می کند و توانایی مقایسه سه دستگاه یا بیشتر را ندارد.

سرچ در گوگل

قابلیت جدید جستجو در گوگل

این ویژگی هنوز به صورت رسمی برای تمامی کاربران نمایش داده نمی شود. اگر از جمله کاربرانی هستید که قابلیت گفته شده برای شما به هنگام جستجوی نام دو دستگاه نشان داده می شود، آن را با ما به اشتراک گذارید.

بهبود سرچ در گوگل برای گوشی های هوشمند

بهبود سرچ در گوگل برای گوشی های هوشمند
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از اقتصاد نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف