نمناک سرگرمیگوناگون نیش مارهای سمی و خطرناک در این مرد اثر ندارد! + عکس
مار گزیدگی ، مار گزیدگی مرد جوان
مار گزیدگی یکی از کابوس های وحشتناکی است که برای یک مرد جوان فیلیپینی تبدیل به یک سرگرمی شده است و هفته ای یکبار خود را در معرض نیش کبرای سمی قرار می دهد.

مار گزیدگی مردی که هفته ای یکبار مارها نیشش میزنند

"جو کیلیلان "، یک مارگیر فیلیپینی ، به اسم " مرد سمی " نام گذاری شده است و بعلت عادت غیر عادی او که به مارها اجازه میدهد او را هر هفته مسموم کنند و حتی مقدار کمی از زهر به داخل بدنش تزریق شود تا مقاومت او را به سم افزایش دهد. "کیلیلان" 31 ساله اهل شهر کاگایان د اورو ، اولین کبرای شمالی خود را زمانی که فقط 14 سال داشت گرفت.
در آن زمان ، او تجربه ی زیادی نداشت و یک روز کبرا او را نیش زد. به جای رفتن به بیمارستان ، دستش را شست و انگار که هیچ اتفاق بدی نیافتاده و روز خود را ادامه داد.

مردی که در برابر سم ما ایمن است

اکثر افراد پس از نیش مار ، دچار مشکلات شدید تنفسی شده و به دنبال آن از دست دادن هوشیاری و سپس مرگ، اما این موارد در مورد جو صدق نمیکرد. او ادعا می کند که آن نیش اول مار ، او را متوجه مقاومت غیر عادی خود در مقابل سم مار کرد و سال های بعد را صرف برای مقاوم سازی کامل بدنش در مقابل این سم کرد. کیلیلان مدعی بر این است که به هدف خود مبنی بر مقاوم سازی سیستم ایمنی خود نسبت به سم مار دست یافته . گرچه او میپذیرد که پروسه سختی بود. در طول سال ها او از گزش مارهای زیادی رنج برده که بعضی از آن ها موجب بستری اش در بیمارستان شده اند. او مدعی است که تاکنون پنج بار نزدیک بود بمیرد، او حتی یکی از انگشتانش را پس از نیش مار قطع کردند ، اما هیچگاه حاضر به ترک این کار نشد.
 

عکسهای عجیب مارگیر

مار گزیدگی مرد جوان با مار های سمی

روبرو شدن مرد جوان با مارهای وحشی

جو در مصاحبه ی اخیر خود گفت :" من نمیتوانم از رویارویی خودم با مارهای وحشی جلوگیری کنم و تاکنون 5 بار به بیمارستان منتقل شدم، اما زهر ها من را در مقابل خودشان مقاوم تر کردند."
این مارگیر جوان ، برای بالابردن مقاومت بدن خود در مقابل سم یکبار در هفته در معرض نیش مار قرار میگیرد ، و بنابر شبکه ی جی ام تی ، او حتی هر سه هفته یکبار مقدار کمی از سم را به بدن خود تزریق میکند ؛ چراکه مدعی آن است که این عادت نه تنها او را در برابر سم مقاوم میکنند، بلکه او قوی تر می شود.
جو کیلیلان جی ام تی ، برنامه ی جسیکا سوهو (کی ام جی اس ) مصاحبه کرد و در آن جا توسط دو مار کبرای فیلیپینی گزیده شد و ایمنی بدن خود در مقابل سم مار را نشان داد. او به تیمارستان منتقل شد بری اینکه اطمینان حاصل کنند که یک برنامه ی تلویزیونی منجر به یک فاجعه نخواهد شد ، اما او پس از تایید پزشکتن مبنی بر مساعد بودن وضعیت فیزیکی اش ، مرخص شد.
 
عکسهای جالب
این مرد پادتن نیش مار است 

مرد جوانی که سم مار را خنثی میکند

پس از حضور او در یک برنامه ی کی ام جی اس ، خون و به منظور بررسی به موسسه ی تحقیقات گرمسیری فرستاده شد و نتایج تایید کردند که خون این مرد پادتنی دارد که میتواند سم کبرا را خنثی میکند. یک فوق تخصص علوم تحقیقات در این باره میگوید:" ما متوجه شدیم که خون جو واقعا دارای پادتن در برابر سم است ، اما در مورد اینکه چقدر میتواند مقاومت کند ، هنوز مطئن نیستیم." این اولین باری است که میتوان شخصی را دید که اینطور در برابر سم مقاوم باشد و آزمایش خون نیز بدهد.
جو که قبلا در یک فروشگاه حیوانات خانگی کارکرده است، اخیرا با وزارت زیست محیطی و منابع طبیعی فیلیپین برای کمک به حفظ مار استخدام شده است، و امیدوارند که او تا از مقاومت غیر عادی خود برای آگاه ساختن مردم درباره مارها و نقش مهم آن ها در طبیعت ، استفاده کند.
 

پادتن زهر مار در بدن این مرد

مرد زهری گفت :" من عاشق مارها هستم. من دوست دارم مردم درباره من و سرگرمی ام اطلاعات داشته باشند چراکه مارها نقش مهمی را در طبیعت و به طبع در زندگی ما دارند ."
جو کیلیلان اولین نفری نیست که از این روش خطرناک و دردناک برای بالابردن مقاومت سیستم ایمنی بدن در برابر سم مار استفاده می کند. تیم فرید ،که او نیز علاقه مند به مار ها است مدعی است ، با تزریق سم مار او نیز در مقابل آن ایمن شده است.

مار گزیدگی ، نیش زدن این مرد توسط مارهای سمی و وحشتناک

نیش مارهای سمی و خطرناک در این مرد اثر ندارد! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف