نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سریال آرماندو به ایستگاه پایانی رسید
سریال آرماندو ، مراحل فنی سریال آرماندو
سریال آرماندو با بازی الیکا عبدالرزاقی و علی مسعودی مراحل فنی را پشت سر گذاشت تا برای پخش در نوروز 97 آماده شود.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1396

پایان مراحل فنی سریال آرماندو

سریال آرماندو با بازی حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقی و علی مسعودی سریال نوروزی شبکه سه سیما در سال 97 است که به زودی تمام مراحل فنی را پشت سر میگذارد. کارگردان سریال آرماندو در خصوص آخرین وضعیت تولید این سریال صحبت هایی کرد که در ادامه میخوانید.

احسان عبدی پور کارگردان سینما و تلویزیون درباره آخرین مراحل ساخت آرماندو گفت:مراحل فنی "آرماندو" تقریبا به پایان رسیده است و تنها قسمت هایی کمی باقی مانده که تا پایان هفته انجام می شود، همچنین خدا را شکر روند تولید خوب بوده و از نظر مالی و امکانات هیچ مشکلی نداشتیم.


سریال آرماندو

سریال آرماندو نوروز 97 روی آنتن میرود

این کارگردان درباره وضعیت فعلی فیلمسازی نسبت به گذشته اظهار کرد:برای کسی که تازه فیلمسازی را شروع کرده عرصه سینما مثل همیشه سخت است اما وضعیت سینما این روزها به دلیل بالا رفتن گردش مالی، به لحاظ تولید و کیفیت آثار، خوب شده است اما در تلویزیون آثار زیادی در حال ساخت است که من موافق این میزان تولید نیستم و بیشتر به کمیت و کیفیت آثار در کنار هم اهمیت می دهم.

عبدی پور درباره تغییر فیلمنامه در مرحله تولید توضیح داد:من چون آثاری که خودم می نویسم را کارگردانی می کنم بنابراین تغییر و تحول در متن فیلمنامه در زمان تولید اجتناب ناپذیر است، اگر یک نویسنده توانایی فیلمسازی دارد ورود به عرصه فیلمنامه نویسی اشکالی ندارد اما تغییر یا دست نخورده ماندن متن یک اثر به روابط بین نویسنده و کارگردان، میزان اعتماد این دو نفر به هم و میزان کامل بودن اثر بستگی دارد.

وی ادامه داد:گاهی یک فیلمنامه کامل و بی نقص است و مشکلی هم ندارد اما براساس سلیقه و نگاه کارگردان ممکن است بخشی از متن آن تغییر کند چون فیلمنامه باید از فیلتر کارگردان بگذرد و او باید درباره چیزی که می خواهد بسازد متقاعد شود.

کارگردان "تنهای تنهای تنها" خاطرنشان کرد:فیلمنامه نویس می تواند در زمانی که اثر خود را به تهیه کننده یا کارگردان می دهد مقرر کند که متن تغییر نکند، همه چیز به توافق طرفین بر می گردد و می تواند تغییر در متن اثر اتفاق نیفتد.

سریال آرماندو به ایستگاه پایانی رسید

سریال آرماندو به ایستگاه پایانی رسید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف