دارا حیایی

روزهای پایانی فصل سوم سریال از سرنوشت

تاریخ انتشار : 17 دی 1398کد مطلب : 3753زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویربرداری فصل سوم سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان تا یکماه دیگر ادامه دارد.

پایان تصویربرداری سریال از سرنوشت تا یکماه دیگر

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان به فصل سوم رسید و تصویربرداری سومین فصل این سریال تا یکماه دیگر ادامه دارد.

سریال از سرنوشت در سه فصل برای پخش از شبکه دو سیما ساخته شده است و از اولین روز دی ماه پخش این سریال آغاز شد و این روزها تصویربرداری فصل سوم سریال از سرنوشت در حال انجام است تا در ادامه فصل اول و دوم آماده پخش شود.

دارا حیایی و کیسان دیباج

محمدرضا خردمندان کارگردانی فصل اول و سوم سریال از سرنوشت را برعهده دارد و علیرضا بذرافشان دومین فصل این سریال را کارگردانی میکند.

امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور

از سرنوشت سریالی درباره مشکلات زندگی و مسائل اجتماعی دو کودک است که در پرورشگاه زندگی میکنند و سرنوشت آنها تا دوران نوجوانی و جوانی در سریال از سرنوشت به تصویر کشیده میشود.

دارا حیایی و فاطیما بهارمست

امیررضا فرامرزی و راستین عزیزپور دو بازیگر اصلی سریال از سرنوشت هستند که نقش نوجوانی آنها را دارا حیایی و کیسان دیباج بازی میکنند.

دارا حیایی و کیسان دیباج

بازیگران سریال از سرنوشت عبارتند از:

مجید واشقانی ، فریبا نادری ، لیلا بلوکات ،حسین پاکدل، حبیب دهقان نسب، مائده طهماسبی، کامران تفتی، مهدی صبایی، میترا رفیع،علیرضا استادی، مریم کاظمی، علیرضا آرا، بهزاد داوری، سارا والیانی، دارا حیایی، فاطیما بهارمست، کیسان دیباج، مرضیه موسوی، امیررضا فرامرزی، راستین عزیزپور، مونا کرمی و ... بازیگران سریال از سرنوشت را تشکیل میدهند.

حسین پاکدل و راستین عزیزپور

پایان تصویربرداری فصل سوم سریال از سرنوشت تا یکماه دیگر

3.966
این مطلب مفید بود ؟5115
منبع : عکاس:پیمان گرزم / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی