نرگس محمدی و مهدی سلوکی

نام سریال عروس تاریکی تغییر کرد + جزئیات

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398کد مطلب : 74638زمان مطالعه : 2 دقیقه
عروس تاریکی با بازی نرگس محمدی و مهدی سلوکی سریال جدید شبکه یک سیما است که پس از پخش دو قسمت از این سریال نام آن به بوی باران تغییر کرد.

سریال عروس تاریکی ، بوی باران شد

سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان سریال جدید شبکه یک سیما بود که از شنبه 25 خردادماه روی آنتن این شبکه رفت.

بعد از پخش دو قسمت از این سریال عوامل تصمیم به تغییر نام این سریال گرفتند و نام سریال از عروس تاریکی به بوی باران تغییر نام داد. سریال بوی باران با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر چند شبی است که مهمان خانه های مردم در شبکه یک سیما شده است.

داستان ، بازیگران و تصاویر سریال بوی باران

اولین قسمت سریال عروس تاریکی که با تصمیم عوامل به بوی باران تغییر نام داد شنبه 25 خردادماه روی آنتن شبکه یک رفت و بعد از پخش دو قسمت با نام جدید بوی باران از این شبکه پخش شد.

محمدرضا هاشمی

بازی محمدرضا هاشمی در نقش شهاب سریال بوی باران

سریال بوی باران روایتی از ماجرای ازدواج یک دختر از طبقه پایین جامعه با پسری با اوضاع مالی خوب است که سیمین مادر پسر راضی به این وصلت نیست و با رقم خوردن اتفاقاتی در شب عروسی این زوج ، فرشته عروس جوان این سریال در یک اتفاق عمدی در آتش سوزی به قتل میرسد و نامزد سابق او پیمان با بازی مهدی سلوکی اولین متهم این ماجرا است.

رضا کیانیان

نقش آفرینی رضا کیانیان در سریال بوی باران

در این سریال رویا نونهالی با نقش سیمین همسر رضا کیانیان است که 10 سال است جدا از هم زندگی میکنند و این ماجرا آنها را به هم نزدیک تر میکند و سرآغاز ماجرایی متفاوت میشود.

شمسی فضل اللهی و رویا نونهالی

بازی شمسی فضل اللهی و رویا نونهالی در سریال بوی باران

هنرمندانی چون رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، فریبا کوثری، سیدمهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده، وحید نفر، شمسی فضل اللهی، مهدی سلوکی، محمدرضا هاشمی،سایناز سعیدی، مهوش صبرکن، شیوا خنیاگر، مریم کاویانی، رحمان باقریان، شهاب شادابی، مهدی مهاجر ، بهزاد داوری و .... بازیگران سریال بوی باران را تشکیل میدهند.

نرگس محمدی

بازی نرگس محمدی در نقش ترانه در سریال بوی باران

اسم سریال عروس تاریکی به بوی باران تغییر کرد + عکس و خلاصه داستان

3.168
این مطلب مفید بود ؟4226
منبع : عکاس: فرناز عزیزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی