نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سریال هنگام بیداری جدیدترین ساخته سیروس مقدم
سریال هنگام بیداری ، سریال تاریخی
سریال تاریخی هنگام بیداری حدود 40 قسمت است که به کارگردانی سیروس مقدم در حال پیش تولید نهایی است.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395

پیش تولید سریال هنگام بیداری آغاز شد

سریال تاریخی «هنگام بیداری» عنوان پروژه الف ویژه ای است که توسط سازمان هنری رسانه ای اوج به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد در حال پیش تولید نهایی است.

لوکیشن های سریال تاریخی «هنگام بیداری» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد پس از بررسی های انجام شده توسط عوامل این سریال، مشخص شد.

فرشاد گل سفیدی نیز به عنوان مدیر فیلمبرداری و مجید اسکندری نیز به عنوان طراح گریم در سریال «هنگام بیداری» حاضر خواهند بود.

سریال هنگام بیداری

سریال هنگام بیداری به کارگردانی سیروس مقدم

سریال «هنگام بیداری» که جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است، هم اکنون در مرحله پیش تولید به سر می برد و کار انتخاب عوامل آن در حال پیگیری است.

این پروژه که نخستین سریال تاریخی سازمان هنری رسانه ای اوج محسوب می شود، در حال حاضر در مرحله انتخاب و تکمیل لوکیشن قرار دارد. در این مرحله بعد از بازدید تهیه کننده و کارگردان فیلم از شهرهای مختلف کشور، شهرهای بوشهر، شیراز، دلوار، قزوین و تهران بعنوان لوکیشن های اصلی این سریال انتخاب شدند.

هم اکنون تیم صحنه زیر نظر عباس بلوندی در حال بازآرایی و تکمیل لوکیشن های انتخاب شده هستند.

حبیب الله والی نژاد :با عنایت به فاخر بودن این سریال طبیعتا حساسیت هایی برای انتخاب کارگردان این کار وجود داشت و در جمع بندی ها به این نتیجه رسیدیم که سیروس مقدم می تواند کارگردانی این اثر را به نحو مطلوبی به عهده بگیرد. چرا که مخاطب شناسی، تعلق خاطر شخصی وی به موضوع مقاومت مردم بوشهر و همچنین تجربه و سرعت عمل کارگردان در تولید سریال های تلوزیونی از خصوصیات سیروس مقدم است که می تواند در ساخت این سریال اثر مثبت بگذارد.

سریال هنگام بیداری جدیدترین ساخته سیروس مقدم

سریال هنگام بیداری جدیدترین ساخته سیروس مقدم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف