نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عکس های پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا
سریال تعبیر وارونه یک رویا ، بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا
سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی این شبها از شبکه اول سیما پخش میشود ، در ادامه عکسهای پشت صحنه این سریال را ببینید.
بازدید : 17,515 نفر

سریال تعبیر وارونه یک رویا از روز شنبه سوم مرداد ماه ساعت 22 در 30 قسمت 45 دقیقه ای از شنبه تا چهارشنبه در شبکه یک سیما در حال پخش است.

پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا

نام قبلی این مجموعه “خانه امن” بوده و قصه آن در خارج از ایران شروع شده و به داخل ایران کشیده می شود. داستان این سریال را فریدون جیرانی نوشته که براساس آن یکی از مأموران امنیتی کشور از طرف یکی از منابع خود در خارج از کشور متوجه می شود قرار است یکی از دانشمندان مشهور هسته ای ایران را ترور کنند؛ ولی ماجرا آنقدر پیچیده می شود که گره و تعلیق های زیادی در آن ایجاد می شود. این اتفاقات باعث می شود تا زندگی آن مأمور امنیتی نیز تحت الشعاع قرار بگیرد. جالب آنجاست که پیگیری عملیات ترور ناموفق، ماجراهای پیچیده جاسوسی را رقم می زند که سرانجام مخاطب با ترور دیگری روبه رو خواهد شد.

پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا
امیر جعفری  پانته آ بهرام –  داریوش ارجمند –  فرهاد قائمیان –  الهام کردا –  دانیال حسین زاده –  قاسم زارع –  فرزین صابونی –  نیما نادری –  نگار عابدی –  آزاده سدیری –  صفا آقاجانی –  علی صالحی –  کریم امینی –  ابراهیم عزیزی –  نیلوفر شهیدی –  ستاره حسینی –  ساناز حاذق سا – سهیل ساعی بازیگران ایرانی این مجموعه هستند.
پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا 
سلفی بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا
داریوش ارجمند
نگار عابدی
فریدون جیرانی و امیر جعفری
فرهاد قائمیان

عکس های پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا

عکس های پشت صحنه سریال تعبیر وارونه یک رویا
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 67
برگرفته از نیک صالحی , آمازینگ - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 54 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف