نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون توضیح دنیا مدنی درباره سکانس جنجالی سریال رهایم نکن
سریال رهایم نکن ، سکانس تجاوز در سریال رهایم نکن
دنیا مدنی بازیگر سریال رهایم نکن با انتشار پستی در اینستاگرامش به توضیح درباره سکانس جنجالی سریال رهایم نکن پرداخت.
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1397

علت حذف سکانس جنجالی در سریال رهایم نکن

سریال رهایم نکن به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی عسگرپور ، سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما بود که از اولین روز ماه مبارک رمضان روی آنتن رفت. پخش قسمت شانزدهم سریال رهایم نکن با حواشی زیادی همراه بود که بعد از گذشت چندین قسمت از پخش آن هنوز هم در فضای مجازی یکی از ویدئوهای پربازدید است.

ماجرای سکانس تجاوز در سریال رهایم نکن چه بود

در قسمت شانزدهم این سریال سکانس مربوط به بازی دنیا مدنی حذف شد . این سکانس داستان تجاوز به دختری بود که به تنهایی وارد مکانی ناشناخته میشود و در از پشت سر قفل میشود و مردی او را با کتک زدن به داخل اتاق میکشاند و در را قفل میکند.

دنیا مدنی

دنیا مدنی در سریال رهایم نکن

حذف این سکانس از سریال رهایم نکن با حواشی و توضیحات زیادی همراه بود و حتی تکرار این قسمت از شبکه سه سیما نیز پخش نشد و توضیحات قابل قبولی برای کارگردان سریال در این خصوص داده نشد و مدیر گروه شبکه سه سیما بالا بودن میزان خشونت این صحنه را علت حذف این سکانس عنوان کرد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی با صورتی زخمی در سریال رهایم نکن

دنیا مدنی بازیگر سریال رهایم نکن با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره این سکانس از سریال رهایم نکن توضیح داد.

واکنش بازیگر سریال رهایم نکن به سکانس جنجالی این سریال

دنیا مدنی

حذف سکانس جنجالی بازی دنیا مدنی در سریال رهایم نکن

دنیا مدنی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:روزی که قصه ی فرناز رو از آقای عسگرپور شنیدم داشتم تک تک سکانس ها رو توی ذهنم می ساختم، که فرناز رو زندگی کنم اما تنها صحنه های فرناز که تصویر کردنش برام ممکن نبود سکانس های تجاوز بود.

نه تنها تجربه ی زیستش رو نداشتم که حتی تصورش هم برام غیرممکن بود. من باید انعکاس لحظه های فاجعه بار و دردناک قشری آسیب پذیر و شکننده می بودم. من باید فریادی می بودم که زده نشد.من باید سیلی می بودم که اون ها نزدن. باید لمس درد مشترک می بودم. هر چه تلاش کردم و انرژی گذاشتم برای این بود که فرناز هایی که این شبها دارن قصه شون رو از تلویزیون می بینن احساس کنن من فریاد درد مشترکشون هستم.

با دست های خودمون فرنازها رو خفه نکنیم....

دنیا مدنی

دنیا مدنی و مریم بوبانی در سریال رهایم نکن

در خلاصه داستان سریال رهایم نکن آمده است:رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است. این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود.خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

امین تارخ

امین تارخ در سریال رهایم نکن

امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی و ... بازیگران سریال رهایم نکن را تشکیل میدهند.

علت حذف سکانس تجاوز از سریال رهایم نکن از زبان دنیا مدنی

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 41 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف