نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عکس و خلاصه داستان “سریال زعفرانی” ویژه نوروز 95
سریال زعفرانی ، سریال نوروز 95
“سریال زعفرانی” یکی از سریال های ویژه نوروز 95 است که با بازی نرگس محمدی و ستاره اسکندری در ایام تعطیلات عید از شبکه دوم سیما به روی آنتن میرود.

عکسهای سریال زعفرانی

سریال زعفرانی به کارگردانی برای ایام نوروز شبکه دو سیما تهیه و تولید می شود و تاکنون بازیگرانی چون ستاره اسکندری در نقش نسرین، نرگس محمدی(مینا)، حدیث میرامینی(شکوفه، عروس خانواده)، حسام محمودی(پسر ناصر و نسرین)، شیدا خلیق(مریم دختر خانواده)، سیدمهرداد ضیایی مقابل دوربین زعفرانی قرار گرفته اند.

نرگس محمدی

نرگس محمدی در سریال زعفرانی

در خلاصه داستان سریال «زعفرانی» آمده است که:99 درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند.اگر چه صد تا دوست دارند و البته یک دشمن...

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی در سریال زعفرانی

زعفرانی داستانک های زیادی دارد و از نظر ماجراپردازی یک داستان خطی کلی دارد که به سرنوشت یک خانواده می پردازد. در این اثر بازیگرانی از جمله مهدی هاشمی، مهران احمدی، ستاره اسکندری، نرگس محمدی و... به ایفای نقش می پردازند.

 ستاره اسکندری و مهدی هاشمی

ستاره اسکندری و مهدی هاشمی در سریال زعفرونی

در خلاصه داستان سریال «زعفرانی» آمده است که:99 درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند.ا گر چه صد تا دوست دارند و البته یک دشمن...


مهدی هاشمی

 بازیگران سریال نوروزی زعفرونی

نرگس محمدی

 

نرگس محمدی در سریال نوروزی

عکس و خلاصه داستان سریال زعفرانی ویژه نوروز 95

عکس و خلاصه داستان “سریال زعفرانی” ویژه نوروز 95
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 24
برگرفته از صراط , فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف