نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فصل سوم سریال ستایش به کجا رسید؟
سریال ستایش ، سریال ستایش 3
سریال ستایش داستان دختری بود که شوهرش را از دست می دهد و پدر شوهرش قصد دارد فرزندش را از او بگیرد.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396

سریال ستایش 2 به کجا رسید؟

ستایش مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی و تولید سال 1388 می باشد. پخش سری اول این مجموعه از 12 آذر ماه 1389 آغاز شد و در 6 آبان 1390 به پایان رسید. پس از پخش 44 قسمت از این مجموعه، پخش سری دوم این مجموعه از 27 دی 1392 آغاز گردید و در 24 مرداد 1393 به پایان رسید.

بازیگران فصل اول:

در فصل اول بازیگرانی چون نرگس محمدی، مهدی پاکدل، داریوش ارجمند، رامسین کبریتی، سیما تیرانداز و... ایفای نقش کردند.

قصه سریال ستایش در فصل اول و دوم:

سریال، قصهٔ یک دختر جوانی به نام ستایش را روایت می کند که برای نجات برادرش از خطری که در پی فرار او از خدمت سربازی وی را تهدید می کرد، به دوست برادر خود، طاهر فردوس، پناه برده و با تمهیداتی برادرش را راهی مرز می نماید. محمد برادر ستایش در مرز کشته شده و طاهر به زندان می افتد. در نهایت با رضایت خانوادهٔ محمد از زندان آزاد شده و از آنجایی که مجذوب و شیفتهٔ ستایش شده بود، علی رغم مخالفت خانوادهٔ خود و خانوادهٔ ستایش و با وجود میل باطنی ستایش، با او ازدواج نموده و صاحب دو فرزند دختر و پسر می شود. طاهر همسر ستایش در پی ماجرای حسادت همسر برادر خود (انیس، همسر صابر) که برادر بزرگتر او و در واقع پسر بزرگتر حشمت فردوس (پدر طاهر فردوس) به حساب می رفت، که مبنی بر علاقهٔ شدید پدر طاهر به او و با توجه به مال و ثروت زیاد او بود، متهم به حمل مواد مخدر گشته و پس از فرار از دست مأمورین در تصادفی به کما رفته، فوت می نماید. ستایش در فراق برادر، همسر و مادر خود و با توجه به وضعیت نامناسب پدر خود به زندگی با دو فرزندش همچنان ادامه داده و برای فرار از پدر شوهر خود حشمت فردوس که به دنبال محمد می گشت تا به گفتهٔ خودش اسم وی را به یدک بکشد، راهی دیاری می گردد و در نهایت پدر خود را نیز از دست می دهد؛ ولی همچنان محکم و استوار در برابر ارادهٔ الهی به زندگی و آیندهٔ فرزندانش می اندیشد.

 

سریال ستایش

فصل اول سریال ستایش

 

در فصل دوم این مجموعه، ستایش با دو فرزند خود نازگل و محمد و با نام مستعار رودباری (به جای فردوس) و پس از گذشت 22 سال از آن قضایا در منطقه ای در شمال کشور زندگی می کند و صاحب رستورانی محبوب در میان مردم است. پسر او محمد ماهی فروشی دارد و با موتور ماهی به خانه ها می برد. بصورت اتفاقی حشمت فردوس با خانواده اش در شمال به ویلایشان آمده اند، از محمد ماهی می خرند و محمد هربار با یک بهانه ای به آن خانه می رود چون هم از نوه دختر حشمت فردوس خوشش آمده و می خواهد پیش وی کار کند تا به مقامی بالا برسد و ثروتمند شود، حشمت او را برای جارو کشی به محل کارش دعوت می کند و محمد راهی تهران می شود تا پیش او کار کند، از طرفی دیگر استاد دانشگاه نازگل از او خواستگاری می کند و از ستایش و ناز گل می خواهد که به تهران نقل مکان کنند و عروسی را آنجا گرفته و ماندگار شوند. ستایش بعد از آمدن به تهران به منزل دوست قدیمی خود عاطفه می رود.

 

سریال ستایش

فصل اول سریال ستایش

 

صابر پسر حشمت فردوس نیز رام زنی به نام پری سیما که از طرف فردی ناشناس اجیرشده می شود و با کمک او وکالت تمام اموال حشمت را با کلاهبرداری از او می گیرد. ستایش نیز توسط همسر عاطفه دوست قدیمی خود می فهمد که اگر رضایت پدربزرگ نازگل یعنی حشمت فردوس نباشد عقد از لحاظ شرعی باطل است، و به دنبال حشمت فردوس می رود. از طرفی دیگر محمد که راننده حشمت است دختران صابر را به میل خودشان پیش دوستان و خوشگذرانی هایشان می برد و محمد را تهدید می کنند که چیزی به پدربزرگشان نگوید، اما یک شب بعد از برگرداندن آنها از مهمانی کسانی که به آنها مواد داده بودند را کتک می زند ولی با دروغ نوه های حشمت در صدد اخراج او است که ستایش برای گرفتن رضایت از حشمت فردوس برای عقد دخترش وارد دفتر او می شود و حشمت و محمد را در آنجا می بیند سپس حشمت با دقت به ستایش نگاه می کند و…

 

سریال ستایش

فصل اول سریال ستایش

 سریال ستایش

فصل اول سریال ستایش

سریال ستایش

فصل اول سریال ستایش

 

فصل سوم سریال ستایش:

سعید سلطانی کارگردان «سریال ستایش» با اشاره به جذابیت سری سوم این مجموعه عنوان کرد با توجه به نوع نگاه نویسنده سریال، این فصل هم حرف هایی برای گفتن دارد.
سعید سلطانی کارگردان تلویزیون درباره ساخت سریال «ستایش 3» گفت:درباره سریال «ستایش 3» طبیعتا باید از طرف خود مدیران شبکه سه تصمیم گرفته شود که البته فکر می کنم این درخواست وجود دارد و امیدوارم تبدیل به یک فراخوان شود.
وی درباره جذابیت های سری سوم این مجموعه برای مخاطب بیان کرد:با نوع نگاهی که نویسنده داشت و توانست مضمون مورد نظرش را در فصل های مختلف دنبال کند باز هم حرف برای گفتن دارد.
کارگردان سریال «ستایش» در پایان بیان کرد:شخصیت های این مجموعه برای مخاطب جذابیت زیادی داشتند و این مجموعه با پرداختن به قصه های زندگی مردم می تواند کار خوبی باشد.

 

سریال ستایش

فصل دوم سریال ستایش

سریال ستایش

فصل دوم سریال ستایش

سریال ستایش

فصل دوم سریال ستایش


سریال «ستایش» داستان دختری بود که شوهرش را از دست می دهد و پدرشوهرش قصد دارد فرزندش را از او بگیرد و طی داستان با ماجراهای مختلفی رو به رو می شود.
سری اول این مجموعه در سال 89 و سری دوم آن در سال 92 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

بازیگران فصل دوم:

بازیگرانی همچون داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، فریبا نادری و... در فصل دوم این سریال به ایفای نقش پرداختند.

فصل سوم سریال ستایش به کجا رسید؟

فصل سوم سریال ستایش به کجا رسید؟
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 28
برگرفته از مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 10 18
نظر کاربران
رضا

رضا

سریال جالبی هست. آیا بالاخره فصل سوم آن ساخته می شود یا خیر؟ فقط در زمان ساخت به گریم بازیگرها خیلی دقت شود.

پاسخ دادن 3 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف