نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازگشت سریال تاریخی سربداران به آنتن تلویزیون + تصاویر
سریال سربداران ، سریال تاریخی
سریال سربداران ماندگارترین سریال تاریخی تلویزیون با بازی هنرمندان سرشناس کشورمان در جدیدترین پخش تلویزیونی خود روی آنتن شبکه افق میرود.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397

سریال سربداران دوباره روی آنتن میرود

سریال سربداران اولین سریال تاریخی تلویزیون که بسیاری از هنرمندان شهرت خود را مدیون این سریال تاریخی هستند اثر هنری فاخری است که پیرامون دوره ای از تاریخ مردم خراسان به نگارش درآمد.

شبکه افق در جدیدترین لیست پخش برنامه های خود سریال سربداران را آماده پخش کرد و این سریال پرطرفدار از شنبه تا چهارشنبه روی آنتن این شبکه میرود.

خاطره بازی با سریال سربداران به بهانه پخش آن

سریال سربداران در 18 قسمت این هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23:30 روی آنتن شبکه افق میرود . این سریال تاریخی که براساس قیام سربداران خراسان ساخته شد یکی از مهم ترین و ماندگارترین سریال های تاریخی تلویزیون است که هنرمندان زیادی را به عرصه سینما و تلویزیون معرفی کرد.

سریال تاریخی سربداران

علی نصیریان و سوسن تسلیمی در سریال سربداران

سریال سربداران به نویسندگی کیهان رهگذار و کارگردانی محمدعلی نجفی ، سریالی پربازیگر است که تصویربرداری آن از سال 1360 تا 62 ادامه داشت.

سریال سربداران

محمدعلی کشاورز در سریال سربداران

بازیگران سریال سربداران :امین تارخ در نقش شیخ حسن جوری ، سوسن تسلیمی در نقش فاطمه ، علی نصیریان در نقش قاضی شارع ، محمدعلی کشاورز در نقش خواجه قشیری ،فیروز بهجت محمدی در نقش طغای ، جمشید لایق در نقش ارغون شاه ، افسانه بایگان در نقش ترکان خاتون ، محمد ابهری در نقش امیر محمود اسفراینی ، عنایت الله بخشی در نقش خان باشتین ، عطاءالله زاهد ، جهانگیر صمیمی فرد ، سعید اویسی ، فتحعلی اویسی در نقش ایلچی طغای ، حسین محجوب ، اسماعیل محرابی ، محمدعلی ساربان، بهروز بقایی ،چنگیز وثوقی در نقش محمد بیک ، آتش تقی پور ، مینو ابریشمی ، رضا کرم رضایی ، علی رضا شجاع نوری ، شهرزاد کمالی ، هاشم ارکان ، حسین محب اهری ، حسین خانی بیک در نقش آی تخت ، محمدرضا عالی پیام در نقش مؤذن مسجد جامع سبزوار ، اصغر ضرابی ، پرویز شاهین خو ، اکبر سنگی ، ملیحه نیکجومند ، ولی الله مؤمنی ، شیرین رضائیان ، فرهاد خانمحمدی ، امیرخسرو صادقی ، فرزانه کابلی ، نادر رجب پور ، سامی تحصنی ، حمید لولایی و ....

سریال سربداران

محمدعلی کشاورز و بازیگران سریال سربداران

داستان سریال سربداران :سربداران سریالی است تاریخی که بر اساس قیام سربداران خراسان به رهبری شیخ حسن جوری علیه استیلای مغول بر ایران ساخته شده است.

داستان سربداران در قرن هشتم در سبزوار رخ می دهد و محور رخدادهای آن قیام سربداران خراسان به رهبری شیخ حسن جوری علیه حضور مغول ها در ایران است. این قیام که می توان از آن به عنوان الهام بخش شمار زیادی از حرکات آزادیبخش و جنبش های مردمی بعد از آن تاریخ یاد کرد، چنان سرشار از جذابیت های دراماتیک است که ساخته شدن هر اثری درباره اش را می توان توجیه شده دانست. سربداران را میتوان به یادماندنی ترین، خوش ساخت ترین و احتمالا بهترین کار تمام کارنامه محمدعلی نجفی دانست.

سریال سربداران

  سربداران ماندگارترین سریال تاریخی تلویزیون

سریال سربداران در شهرک سینمایی غزالی و مسجد جامع تاریخی شهرستان اردستان و ابیانه ساخته و فیلم برداری شد و پخش آن از دی ماه سال 1362 از شبکه یک سیما آغاز شد.

سریال سربداران

 پخش مجدد سریال سربداران از شبکه افق

سریال سربداران به کارگردانی محمدعلی نجفی شنبه تا چهارشنبه ساعت 23:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

بازگشت سریال تاریخی سربداران به آنتن تلویزیون + تصاویر

بازگشت سریال تاریخی سربداران به آنتن تلویزیون + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف