نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سریال عاشقانه مهناز افشار و گلزار با 4 میلیارد هزینه
سريال عاشقانه ، محمدرضا گلزار
سریال عاشقانه با بازی مهناز افشار و محمدرضا گلزار با بودجه ای 4 میلیاردی ساخته شد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1395
بازدید : 13,023 نفر

بودجه سریال عاشقانه چقدر است؟

مهدی گلستانه تهیه کننده سریال عاشقانه در گفت وگویی درخصوص هزینه ساخت سریال عاشقانه گفت:سریال عاشقانه با بودجه چهارمیلیارد تومان ساخته شده است که برآورد هزینه آن از سریال های الف ویژه صداوسیما که به مناسبت ماه مبارک رمضان تهیه می شود 40درصد بیشتر است درحالی که ارزش عوامل جلوی دوربین آن به واسطه حضور من و منوچهر هادی و رفاقت و لطف دوستان 400درصد بیشتر است.

وی درخصوص دیگر فعالیت های خود گفت:در حال حاضر نگارش سناریوی «حرف های درگوشی» را حسین نمازی به پایان رسانده است و اگر شرایط مهیا شود بعد از پایان فیلمبرداری سریال «عاشقانه» پیش تولید ساخت این اثر را آغاز می کنیم.

داستان سریال عاشقانه

گلستانه با اشاره به این که «حرف های درگوشی» احتمالا درسی وششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد، گفت:این سناریو هم مانند «نقطه کور» حال وهوای بحران خانواده را دارد که البته بستر روایتی آن در منزل رخ نمی دهد بلکه در اجتماع رخ می دهد.

مهناز افشار ، محمدرضا گلزار و هومن سیدی

عکسی از مهناز افشار ، محمدرضا گلزار و هومن سیدی در پشت صحنه سریال عاشقانه

بازیگران سریال عاشقانه

محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، (با حضور) حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» را تشکیل می دهند.

سریال عاشقانه مهناز افشار و گلزار با 4 میلیارد هزینه

سریال عاشقانه مهناز افشار و گلزار با 4 میلیارد هزینه
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 25
برگرفته از خبرگزاری صبا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف