نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پخش مجدد سریال عمارت فرنگی از شبکه افق +تصاویر
سریال عمارت فرنگی ، پخش سریال عمارت فرنگی
سریال عمارت فرنگی به کارگردانی محمدرضا ورزی با بازی سعید نیکپور ، میرطاهر مظلومی ، رزیتا غفاری و ... در پخش مجدد روی آنتن شبکه افق رفت.

پخش سریال عمارت فرنگی از شبکه افق

سریال عمارت فرنگی به کارگردانی محمدرضا ورزی یکی از فیلم های تاریخی ماندگاتر تلویزیون بود که سال 88 از شبکه دو سیما پخش شد. این سریال در پخش مجدد به شبکه افق رسید. جدول پخش شبکه افق بعد از اتمام سریال وفا تغییر کرد و سریال عمارت فرنگی جایگزین این سریال در جدول پخش شد.

سریال عمارت فرنگی یکی از سریال های پربیننده تلویزیون بود که حدود 10 سال پیش ساخته شد و روی آنتن رفت.

سریال عمارت فرنگی در پخش مجدد به شبکه افق رسید

جدول پخش شبکه افق با پایان سریال وفا تغییر کرد و سریال عمارت فرنگی جایگزین سریال وفا در شبکه افق شد.

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی در سریال عمارت فرنگی

سریال عمارت فرنگی ساخته محمدرضا ورزی به تهیه کنندگی علی لدنی است که سال 88 روی آنتن شبکه دو سیما رفت و مورد استقبال زیادی از سوی مخاطبان تلویزیون قرار گرفت.

محمد صادقی

گریم محمد صادقی در سریال عمارت فرنگی

بازیگران سریال عمارت فرنگی عبارتند از :سعید نیکپور در نقش محمدعلی فروغی، احمد نجفی در نقش رضاشاه پهلوی ، محمد مطیع در نقش اردشیر ریپورتر ، حسین محجوب در نقش سید حسن مدرس ، محمد ابهری در نقش احمد قوام السلطنه ، سپیده گلچین در نقش حمیرا ، حسین نورعلی در نقش محمدرضاشاه پهلوی، چنگیز وثوقی در نقش عبدالحسین تیمورتاش، میرطاهر مظلومی در نقش احمد شاه قاجار و احمد متین دفتری، خسرو فرخزادی در نقش سرپاس مختاری ، اتابک نادری در نقش حسین فردوست ، منوچهر زنده دل در نقش علی اکبر اسدی ، صنم نکواقبال در نقش فریماه فروغی ، لیلا موسوی در نقش همسر احمدشاه ، محمد صادقی در نقش میرزا کوچک جنگلی ، رزیتا غفاری در نقش جواهر ، فریده دریامج در نقش ملکه تاج الملوک آیرملو ، مسعود عجمی در نقش میرزاده عشقی.

سریال عمارت فرنگی

بازی متفاوت میرطاهر مظلومی در سریال عمارت فرنگی

سریال عمارت فرنگی دوران زندگی رضا شاه، از سقوط احمد شاه و بر سر کار آمدن رضا شاه و پایان دوران سلطنتش را روایت میکند و حواشی دوران سلطنت رضاشاه است که مابین سال های 1296 تا 1320 را به تصویر میکشد.

سریال عمارت فرنگی روی آنتن شبکه افق رفت +تصاویر

پخش مجدد سریال عمارت فرنگی از شبکه افق +تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف