نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سریال محکومین با حسین قناعت به ایستگاه پایانی رسید
سریال محکومین ، حسین قناعت
تصویربرداری تیم حسین قناعت در سریال محکومین به پایان رسید و این سریال برای پخش در دی ماه تصویربرداری خود را با تیم سیدجمال سید حاتمی ادامه خواهد داد.

پایان تصویربرداری تیم حسین قناعت در سریال محکومین

سریال اپیزودیک محکومین پس از ماه های تصویربرداری با گروهی پربازیگر به ایستگاه پایانی رسید. البته شایان ذکر است که کار تیم حسین قناعت در این سریال به پایان رسیده است و فاز دوم تصویربرداری این سریال همچنان ادامه دارد.

مجموعه تلویزیونی محکومین برای رسیدن به پخش در دی ماه، با دو کارگردان در حال تولید است و روز گذشته فیلمبرداری گروه حسین قناعت در لوکیشن شهرک غرب به پایان رسید. در پلان های پایانی، ملیکا شریفی نیا مقابل دوربین رفت و به این ترتیب پرونده تولید این سریال برای تیم حسین قناعت به پایان راه رسید.

سریال محکومین

تصویربرداری فاز اول سریال محکومین به پایان رسید

بهروز مفید، تهیه کننده مجموعه تلویزیونی محکومین در این باره گفت:تا 10 روز آینده تصویربرداری تیم سیدجمال سید حاتمی نیز به اتمام خواهد رسید. این گروه در لوکیشن مجتمع قضایی در غرب تهران هستند و قرار است از امروز 14 آذر، جعفر دهقان بعنوان بازیگر جدید، مقابل دوربین برود.

این تهیه کننده همچنین از تدوین نهایی 15 قسمت از سریال محکومین خبر داد و یادآور شد:در حال حاضر مشغول صداگذاری و موسیقی سایر قسمت ها هستیم. موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

سریال محکومین

امیرحسین صدیق در سریال محکومین

مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه ای در دست تولید است.

بهروز مفید تهیه کننده در یک گفت و گو اعلام کرد:گروه دوم به کارگردانی حسین قناعت که 11 اپیزود از این مجموعه را ساخته است، دیروز به کار خود پایان داد. این در حالی است که گروه دیگر به کارگردانی سید جمال سید حاتمی که 91 اپیزود سریال را کارگردانی کرده نیز تا 24 آذر به کار خود پایان می دهد.
وی همچنین عنوان کرد:ملیکا شریفی نیا به تازگی به گروه پیوسته است و یکی دو بازیگر دیگر هم قرار است به جمع بازیگران اضافه شوند که هنوز مشخص نشده اند. وی افزود:مراحل فنی سریال «محکومین» نیز همزمان با تصویربرداری انجام می شود تا این مجموعه دی ماه روی انتن برود.

سریال محکومین با حسین قناعت به ایستگاه پایانی رسید

سریال محکومین با حسین قناعت به ایستگاه پایانی رسید
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _ بانی فیلم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف