نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون موفق ترین سریال های دنباله دار تلویزیون + تصاویر
سریال های دنباله دار تلویزیون ، سریال های پربیننده
در این مطلب مروری بر سریال های دنباله دار تلویزیون از پایتخت تا دردسرهای عظیم و ستایش داشته ایم که قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

با سریال های دنباله دار تلویزیون آشنا شوید

سریال یکی از مهم ترین و پربیننده ترین برنامه های تلویزیون است که از همان اولین روزهای تلویزیون مورد توجه قرار گرفت و همین توجه و استقبال سبب شد تا همیشه توجه خاصی به سریال سازی وجود داشته است.

سریال های پربیننده ای در طول تاریخ تلویزیون وجود داشته اند که به دلیل استقبال مردم به فصل های بعدی نیز رسیده اند. موفق یا ناموفق بودن سریال های دنباله دار به عوامل زیادی بستگی دارد که محتوا و داستان مهم ترین آن است.

سریال های دنباله دار زیادی در تلویزیون وجود داشته اند که از میان آنها به چند سریال دنباله دار جدید که در طول چند سال گذشته از تلویزیون پخش شده اند اشاره میکنیم.

سریال های دنباله دار تلویزیون در سالهای اخیر

سریال پایتخت

یکی از پرطرفدارترین و موفق ترین سریال های دنباله دار سریال پایتخت است که با استقابل مخاطبان به پنجمین فصل خود رسید. سیروس مقدم اولین بار سریال پایتخت را در سال 90 جلوی دوربین برد و با موفقیت توانست ماه رمضان سال 97 پنجمین فصل این سریال را روی آنتن ببرد.

سریال پایتخت

پایتخت یکی از موفق ترین سریال های دنباله دار تلویزیون

محسن تنابنده ، احمد مهرانفر ، ریما رامین فر ، هومن حاجی عبداللهی ، سارا و نیکا فرقانی اصل و علیرضا خمسه بازیگران اصلی سریال پایتخت در پنج فصل این سریال بودند که با اضافه شدن بازیگرانی جدید داستان پایتخت را پیش بردند.

سریال پایتخت

محسن تنابنده ، هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در فصل پنج پایتخت

تغییر داستان در فصل های مختلف سریال پایتخت یکی از رموز موفق این سریال دنباله دار در پنج فصل بود که زمزمه هایی از ساخت ششمین فصل آن هم به گوش میرسد.


سریال دردسرهای عظیم

دردسرهای عظیم یکی دیگر از سریال های دنباله دار در تلویزیون است که دو فصل از آن در شبکه سه سیما روی آنتن رفت. دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد اولین بار در سال 93 از شبکه سه سیما پخش شد و استقبال مخاطبان از این سریال باعث ساخت فصل دوم آن شد که در سال 94 روی آنتن رفت.

سریال دردسرهای عظیم

دردسرهای عظیم سریال پرمخاطب و دنباله دار تلویزیون

دردسرهای عظیم روایتگر دردسرهای زندگی جوانی به نام لطیف با بازی جواد عزتی است که در دو فصل داستان سریال دردسرهای عظیم را رقم میزند.

سریال دردسرهای عظیم

جواد عزتی و الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم

جواد عزتی ، الناز حبیبی ، مریم سعادت ، مهران رجبی ، شهین تسلیمی ، امیر غفارمنش ، مهدی هاشمی ، امیرحسین صدیق ، حسین محب اهری ، سولماز غنی ، مه لقا باقری و فریده سپاه منصور بایگران این سریال را تشکیل میدهند.


سریال ستایش

سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی یکی دیگر از سریال های دنباله دار تلویزیون است که دو فصل را پشت سر گذاشته و سومین فصل آن در حال ساخت است. اولین فصل سریال ستایش سال 1389 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

سریال ستایش

نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در سریال ستایش

دومین فصل سریال ستایش دی ماه سال 1392 پخش شد و سومین فصل این سریال در حال ساخت است و بازیگرانی چون نرگس محمدی ، داریوش ارجمند و مهدی سلوکی در فصل سوم این سریال ایفای نقش کرده اند.

سریال ستایش

نرگس محمدی و محمد سلوکی در سریال ستایش

سریال ستایش روایتگر داستان دختری به نام ستایش است که در زندگی با فراز و نشیب های فراوانی روبرو میشود و تلاش میکند خانواده اش را حفظ کند.


سریال زیر آسمان شهر

یکی دیگر از قدیمی ترین سریال های دنباله دار تلویزیون سریال زیر آسمان شهر بود که به کارگردانی مهران غفوریان اولین بار در سال 1380 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و توانست با سه فصل در ذهن مردم ماندگار شود.

سریال زیر اسمان شهر

زیر آسمان شهر سریال موفق و دنباله دار تلویزیون

خشایار مستوفی با بازی حمید لولایی یکی از شخصیت های ماندگار سریال زیر آسمان شهر بود که داستان زندگی چند خانواده در یک آپارتمان را روایت میکرد.

سریال زیر اسمان شهر

اکبر عبدی و کیومرث ملک مطیعی در سریال زیر آسمان شهر

بازیگرانی چون حمید لولایی ، مهران غفوریان ، یوسف تیموری ، کیومرث ملک مطیعی ، ملکه رنجبر ، نصرالله رادش ، معصومه کریمی ، آرام جعفری ، اشکان اشتیاق و ... بازیگران این سریال را تشکیل میدادند.


سریال هوش سیاه

هوش سیاه به کارگردانی مسعود آب پرو یکی دیگر از سریال های دنباله دار تلویزیون بود که فصل اول آن در سال 1389 از شبکه سه سیما پخش شد و فصل دوم این سریال اردیبهشت سال 1392 روی آنتن رفت.

سریال هوش سیاه

حسین یاری در سریال هوش سیاه

در این سریال موضوعاتی نظیر بلوتوث، سرقت نرم افزار، هک، شرکت های هرمی، دوستی های اینترنتی مورد بحث قرار میگرفت و جرائم رایانه ای موضوع محوری آن بود.

سریال هوش سیاه

کیکاووس یاکیده در سریال هوش سیاه

حسین یاری ، کمند امیرسلیمانی ، کیکاووس یاکیده ،رضا آشتیانی ، ارسلان قاسمی ، افشین کتانچی ، اتابک نادری و روح الله کمانی بازیگران سریال هوش سیاه را تشکیل میدهند.

موفق ترین و پرطرفدارترین سریال های دنباله دار تلویزیون + تصاویر

موفق ترین سریال های دنباله دار تلویزیون + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف