نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سریال های ماندگار لعیا زنگنه در تلویزیون + تصاویر
سریال های لعیا زنگنه ، لعیا زنگنه در تلویزیون
حضور لعیا زنگنه در سریال پدر بهانه ای شد تا نگاهی به سریال های موفق او از در پناه تو و در قلب من تا سریال مادرانه ، پشت بام تهران و پدر بیاندازیم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

معرفی سریال های لعیا زنگنه در تلویزیون

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما سریال پدر که اولین قسمت آن شب گذشته 26 تیر 1397 از شبکه دو سیما پخش شد را دیده اید. سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با بازی لعیا زنگنه و مهدی سلطانی و بازیگران جوان دیگری روی آنتن رفت و به نظر میرسد بتواند نظر مخاطبان تلویزیون را به خود جلب کند.

لعیا زنگنه بازیگری که کارش در تلویزیون را با سریال در پناه تو در سال 1373 و 74 آغاز کرد و در همان روزهای اول این حضور توانست یکی از بهترین نقش هایش را جلوی دوربین ببرد.

پخش سریال پدر بهانه ای شد تا نگاهی به نقش های موفق لعیا زنگنه در سریال های تلویزیونی بیاندازیم .

بهترین سریال های تلویزیونی لعیا زنگنه

لعیا زنگنه در سریال در پناه تو

در پناه تو اولین سریال لعیا زنگنه در تلویزیون بود که برای اولین بار سال 1374 از شبکه دو سیما پخش شد.

لعیا زنگنه

بازی موفق لعیا زنگنه در سریال در پناه تو

لعیا زنگنه مریم افشار سریال در پناه تو یکی از بهترین بازی هایش را در اولین تجربه بازیگری اش به نمایش گذاشت و در این سریال با سعید پورصمیمی ، ثریا قاسمی و حسن جوهرچی همبازی بود.


لعیا زنگنه در سریال در قلب من

بعد از بازی موفق لعیا زنگنه در سریال در پناه تو حمید لبخنده برای دومین بار در سریال در قلب من از لعیا زنگنه دعوت به همکاری کرد.

 لعیا زنگنه

لعیا زنگنه در سریال به یاد ماندنی در قلب من

لعیا زنگنه در سریال در قلب من ایفاگر نقش لیلا بود و با زنده یاد حمیده خیرآبادی ، ثریا قاسمی و پارسا پیروزفر همبازی بود و این سریال سال 77 از شبکه سه پخش شد.


لعیا زنگنه در سریال مادرانه

مادرانه به کارگردانی جواد افشار یکی دیگر از سریال های موفق لعیا زنگنه در تلویزیون بود که سال 1392 از شبکه سه سیما پخش شد.

لعیا زنگنه

شقایق فراهانی و لعیا زنگنه در سریال مادرانه

لعیا زنگنه در سریال مادرانه ایفاگر نقش زنی به نام رعنا بود و نقش مقابل او را مهدی سلطانی بازی کرد و میتوان بازی های این سریال را یکی از بهترین ها دانست.


لعیا زنگنه در سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران سریالی از بهرنگ توفیقی در سال 1394 بود که از شبکه یک سیما پخش شد.

 لعیا زنگنه

بازی متفاوت لعیا زنگنه در سریال پشت بام تهران

لعیا زنگنه در سریال پشت بام تهران در نقش انوشه همسر بهزاد فراهانی به ایفای نقش پرداخت و در این سریال باز هم با ثریا قاسمی همبازی بود.


لعیا زنگنه در سریال پدر

سریال پدر جدیدترین سریال تلویزیونی لعیا زنگنه است که به کارگردانی بهرنگ توفیقی روی آنتن شبکه دو سیما رفت. تجربه خوب بهرنگ توفیقی در سریال پشت بام تهران به همکاری مجدد با لعیا زنگنه انجامید.

لعیا زنگنه

بازی مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در سریال پدر

لعیا زنگنه در سریال پدر نقش شریفه همسر مهدی سلطانی را ایفا میکند و با بازیگرانی چون مسعود فروتن و بیژن امکانیان همبازی است.

سریال های لعیا زنگنه از در پناه تو و در قلب من تا پدر +تصاویر

سریال های ماندگار لعیا زنگنه در تلویزیون + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف