نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماندگارترین سریال های مهرانه مهین ترابی + تصاویر
سریال های مهرانه مهین ترابی ، مهین سریال همسران
در این مطلب مروری بر ماندگارترین و بهترین نقش های مهرانه مهین ترابی در سریال هایش از مهین همسران تا مرضیه دلدادگان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1397

محبوب ترین سریال های مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی یکی از چهره های پیشکسوت دنیای بازیگری است که بیش از سه دهه از عمرش را در این عرصه گذراند و همواره یکی از چهره های محبوب سینما و تلویزیون بوده و طرفداران زیادی داشته و دارد.

مهرانه مهین ترابی همان مهین سریال همسران است که بعد از گذشت حدود 24 سال از پخش آن هنوز هم با این نقش شناخته میشود.

به بهانه پخش سریال دلدادگان و بازی مهرانه مهین ترابی در نقش مرضیه مروری بر نقش ها و سریال های موفق مهرانه مهین ترابی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

سریال های مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون

مهرانه مهین ترابی در همسران

اگر بخواهیم از بهترین نقش و سریال مهرانه مهین ترابی نام ببریم باید از بازی او در سریال همسران یاد کنیم . مهرانه مهین ترابی با نقش مهین در سریال همسران ساخته بیژن بیرنگ و مسعود رسام به شهرت و محبوبیت ویژه ای دست یافت و با این نقش شناخته شد.

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی در سریال همسران

همسران داستان زندگی دو همسایه و ماجراهای جالب آنها بود که در یکی از خانه ها مهین با بازی مهرانه مهین ترابی با همسر کمال با بازی فردوس کاویانی زندگی میکنند و در خانه دیگر علی با بازی فرهاد جم با همسرش مریم با بازی الهام پاوه نژاد زندگی جالبی را تجربه میکنند.

مهرانه مهین ترابی در خانه سبز

سریال ماندگار دیگری از مهرانه مهین ترابی در تلویزیون خانه سبز به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام بود. مهرانه مهین ترابی در این سریال به یادماندنی با زنده یاد خسرو شکیبایی همبازی بود.

مهرانه مهین ترابی

بازی ماندگار مهرانه مهین ترابی در خانه سبز

مهرانه مهین ترابی در سریال خانه سبز در نقش عاطفه صدر وکیل دادگستری و همسر خسرو شکیبایی جلوی دوربین رفت و یکی از ماندگارترین نقش هایش را جلوی دوربین برد. خانه سبز از ماندگارترین سریال های تلویزیون بود که با بازی رامبد جوان ، آتنه فقیه نصیری ، حمیده خیرآبادی ، داریوش اسدزاده ، اکرم محمدی و .... سال 75 روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

مهرانه مهین ترابی در همه بچه های من

سریال همه بچه های من یکی دیگر از سریال های پرمخاطب و به یادماندنی تلویزیون بود که مهرانه مهین ترابی نقش اصلی آن را ایفا کرد. مهرانه مهین ترابی در سریال همه بچه های من در نقش پوراندخت زنی مستقل که به تنهایی زندگی میکند اما تکیه گاه همه اعضای خانواده اش است جلوی دوربین رفت و اثر ماندگار دیگری از خود برجای گذاشت.

مهرانه مهین ترابی

بازی متفاوت مهرانه مهین ترابی در سریال همه بچه های من

همه بچه های من روایتگر داستان زنی به نام پوراندخت با بازی مهرانه مهین ترابی است که با وجود اینکه ازدواج نکرده و تنهاست برای تمام اعضای خانواده اش مثل یک تکیه گاه و سنگ صبور می ماند و در مشکلات همواره به داد آنها میرسد.

مهرانه مهین ترابی در آنام

یکی دیگر از نقش های ماندگار مهرانه مهین ترابی در تلویزیون بازی او در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار در سال 96 بود. مهرانه مهین ترابی در سریال آنام در نقش مادری که فرزندش را از دست داده بود و دختر دیگری را به عنوان فرزندش بزرگ کرد جلوی دوربین رفت.

مهرانه مهین ترابی

نقش ماندگار مهرانه مهین ترابی در سریال آنام

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار روایتگر داستانی خانوادگی و رنج های زندگی زنی به نام آنام است که فرزندش با فرزند مهرانه مهین ترابی جابجا شده است و در این سریال گلچهره سجادیه ، عبدالرضا اکبری ، شبنم قلی خانی ، مجید واشقانی ، سامیه لک ، امیررضادلاوری و ... ایفای نقش کردند.

مهرانه مهین ترابی در دلدادگان

جدیدترین حضور تلویزیونی مهرانه مهین ترابی مربوط به سریال دلدادگان ساخته منوچهر هادی است. مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان ایفاگر نقش مرضیه همسر مالک با بازی مسعود رایگان است.

مهرانه مهین ترابی

مسعود رایگان و مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان با نقش مرضیه در فصل اول و سوم این سریال حضور دارد و مانند همیشه در نقش مادری مهربان و همسری همراه جلوی دوربین رفت و با مسعود رایگان، پانته آ بهرام ، شاهرخ استخری ، ملیکا شریفی نیا ، مسعود دلخواه ، سامان صفاری و سانیا سالاری همبازی بود.

سریال های ماندگار مهرانه مهین ترابی در تلویزیون + تصاویر

ماندگارترین سریال های مهرانه مهین ترابی + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف