نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار
سریال پاهای بیقرار ، منوچهر هادی
جدیدیترین تصاویر از سریال پاهای بیقرار با بازی مهرانه مهین ترابی ، مسعود رایگان ، شاهرخ استخری و پانته آ بهرام را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار

سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی ، سریالی پربازیگر است که در سه فصل تولید میشود . دو فصل سریال پاهای بیقرار مربوط به گذشته و یک فصل آن مربوط به زمان حال است.

فصل اول (زمان حال) سریال پاهای بیقرار اول بهمن ماه در یک شرکت کلید خورد.پانته آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانیمسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدیمهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ملیکا شریفی نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.

تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی که برای شبکه پنج سیما تهیه می شود، ادامه دارد و در این سکانس ها مسعود رایگان در نقش مالک، مهرانه مهین ترابی در نقش همسر او و ملیکا شریفی نیا در نقش دخترش مقابل دوربین بازی می کنند .

تصاویری جدید از سریال پاهای بیقرار

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام در سریال پاهای بیقرار

این روزها این سریال در لوکیشنی که در آن منزل مالک با بازی مسعود رایگان قرار دارد، پیگیری می شود .

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

درحال حاضر تصویربرداری زمان حال سریال ادامه دارد و گروه تا سال آینده مشغول کار در این سریال هستند. تصویربرداری این فصل از سریال که 45 قسمت را شامل می شود تا اردیبهشت سال 97 ادامه دارد .

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی در سریال پاهای بیقرار

فیلمنامه سریال «پاهای بی قرار» به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال ها و انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش می گیرد .

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و ... بازیگران این مجموعه هستند .

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا در سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی

مسعود رایگان و مهرانه مهین ترابی در سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری مهر _ فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف