نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نویسنده گشت 2 پاهای بی قرار را مینویسد + عکس
پاهای بی قرار ، نویسنده پاهای بی قرار
15 قسمت از سریال پاهای بی قرار به تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی مهدی محمدنژادیان به نگارش درآمده است و احتمال سپردن این فیلمنامه به منوچهر هادی بسیار زیاد است.
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1396

ناگفته های نویسنده پاهای بی قرار از این فیلم

مهدی محمدنژادیان نویسنده کارهای موفقی چون گشت ارشاد2 و شوق پرواز این بار دست به نگارش ملودرامی خانوادگی و بلند برای تلویزیون برده است. پاهای بی قرار نام سریال جدیدی به نویسندگی مهدی محمدنژادیان است.

سریال پاهای بی قرار به تهیه کنندگی ایرج محمدی برای ساخت در سال جاری در شبکه پنج به تصویب رسید. نویسندگی این سریال را بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان بر عهده دارند که تاکنون 15 قسمت از این سریال به نگارش درآمده است و این احتمال وجود دارد تا تعداد قسمت ها بیشتر از 60 قسمت شود.

موضوع سریال پاهای بی قرار

این سریال مجموعه ای خانوادگی و اجتماعی است که در آن به مفاسد اقتصادی نیز پرداخته می شود. این سریال است ملودرامی خانوادگی است که داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است. بخشی از قصه این سریال در دهه 60 میگذرد و نیاز به بازسازی فضاها در این سریال بسیار زیاد است اما لوکیشن های سریال پاهای بی قرار همگی در تهران هستند و احتمالا بیشترین لوکیشن ها واقع در یک محله قدیمی خواهد بود.

 پاهای بی قرار

مهدی محمدنژادیان نویسنده گشت 2 و پاهای بی قرار

مهدی محمدنژادیان نویسنده این سریال یکی از نویسنده هایی موفق عرصه هنر است که آثاری چون شوق پرواز و گشت ارشاد 2 را به نگارش درآورده است.

پاهای بی قرار نام موقت این سریال تلویزیونی است که اوایل تابستان کلید می خورد و پخش آن از زمستان یا بهار سال آینده در شبکه پنج آغاز خواهد شد.

طبق گفته نویسنده سریال پاهای بیقرار منوچهر هادی چند قسمت از متن این سریال را خوانده و در حال مذاکرات نهایی با او هستیم.

مهدی محمدنژادیان نویسنده موفقی است که پیش از این در نگارش فیلمنامه های شکلات داغ حامد کلاهداری و گشت ارشاد با سعید سهیلی همکاری داشته است. 

نویسنده گشت 2 پاهای بی قرار را مینویسد + عکس

نویسنده گشت 2 پاهای بی قرار را مینویسد + عکس
: امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟
1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف