سریال پایتخت

واکنش چهره ها به جنگ با داعش در پایتخت 5 + تصاویر

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397کد مطلب : 66712زمان مطالعه : 4 دقیقه
چهره ها و بازیگران سریال پایتخت با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامشان به سکانس های پرهیجان در آخرین قسمت های پایتخت 5 واکنش نشان دادند.

تقدیر چهره ها از بازیگران سریال پایتخت 5

پایتخت 5 با همه فراز و نشیب ها و حواشی اش شب گذشته به اتمام رسید و آخرین قسمت این مجموعه پرطرفدار با سکانس هایی پرهیجان همراه بود. سکانس نبرد با داعش یکی از سکانس های پرهیجان آخرین قسمت سریال پایتخت بود که با واکنش های متعددی از سوی چهره ها و مردم روبرو شد.

وقتی ترس به جان مردم حاکم شد و حتی بازیگران این سریال هم با آن دست و پنجه نرم کردند با انتشار پست هایی به این ماجرا واکنش نشان دادند و مردم هم در کامنت های این پست های چهره ها با آنها درباره هیجان در آخرین قسمت های پایتخت گفتند.

در ادامه چند پست از چهره های مشهور درباره سریال پایتخت را مشاهده میکنید.

واکنش چهره ها و بازیگران پایتخت به آخرین قسمت های این سریال

 سریال پایتخت

واکنش المیرا شریفی مقدم به آخرین قسمت های سریال پایتخت

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر در اینستاگرامش نوشت:«چند دقیقه نفسگیر و پر از فکر در یک سریال... چهره های کریه و وحشتناک داعشی ها رو دیدید؟ فیلم بود، نزدیک ما نبود اما خیلی ها از نزدیک لمسش کرده اند. ما با تصویرش ترسیدیم اما هزاران هزار نفر عزیزانشون به دست همین وحشی ها کشته شدند یا به بردگی رفتند. هر مرد و زنی جلوی اینا می ایسته، شجاع ترینه. که اگه نبودند، فیلم نبود، واقعیتِ همین تهران بود و الان توی هزار تا سوراخ پنهان شده بودیم.


 سریال پایتخت
 
واکنش احمد مهران فر به آخرین قسمت های سریال پایتخت
 
احمد مهران فر با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:این دو سه شب دیدید چقدر جنگ ویرانگر و وحشتناک و ترسناکه تو رو خدا کاری نکنید این کشور دوباره وارد جنگ بشه.
 سریال پایتخت
 
واکنش احمد مهران فر به آخرین قسمت های سریال پایتخت
 
احمد مهران فر دیشب پس از پایان سریال پایتخت نوشت:به نظر من امشب چیزی که خیلی تو ی سریال پایتخت به چشم میومد کارگردانی و تدوین و فیلمبرداری بود، به نظر من امشب شبِ سیروس مقدم کارگردان، خشایار موحدیان تدوینگر و فرشاد گل سفیدی فیلمبردارسریال پایتخت ها بود ... این عکس رو چند ساعت پیش توی اتاق مونتاژه گرفتم درحالیکه هنوز آقا سیروس و خشایار عزیز داشتن آخرین قسمت سریال رو آماده می کردن برای پخش ...
این خیلی درسته که هر چقدر تلاش کنی به همون اندازه نتیجه می گیری
به نظر من امشب این دو نفر نتیجه زحماتشون رو گرفتن ... نظر شما چیه؟

 سریال پایتخت
 
واکنش محسن تنابنده به آخرین قسمت های سریال پایتخت
 
محسن تنابنده با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:میگن توی شهر یه چشمی ها همه یا چشم چپ داشتند یا چشم راست، یه چشم همه نابینا بود اونایی که چشم راست داشتند سمت راست شهر زندگی میکردند و اونایی که چشم چپ داشتند سمت چپ شهر،،چپیا و راستیا مدام با هم در جنگ بودند ،سرهمه چی ،حتی سر هیچی یه روز دعوا انقدر بالا گرفت که با سنگ افتادند به جون هم بارانی از سنگ از چپ به راست واز راست به چپ بارید انقدر زیاد شد که خورد به چشمهای سالمشون و اهالی هر دو طرف به کل کور شدند و همه نابود،، بیایید همدیگه رو کور نکنیم ما که دو چشم سالم نداریم حداقل یه لامپی کنار هم ادامه بدیم. ممنون و خداحافظ فدایی دارین نقی یه لامپی

 سریال پایتخت
 
واکنش هومن حاجی عبداللهی به آخرین قسمت های سریال پایتخت
 
هومن حاجی عبداللهی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:و پایان امیدوارم از ما راضی باشید حلالمون کنید و خواهش میکنم یادمون افتادید حتماً دعامون کنید یاحق

 سریال پایتخت
 
واکنش مصطفی و مجتبی بلال حبشی به آخرین قسمت های سریال پایتخت
 
مصطفی و مجتبی بلال حبشی بازیگر نفش رحمان و رحیم با انتشار این عکس نوشته اند :پایان فصل 5 پایتخت، امیدوارم لذت برده باشی دست بوس تکتکتون دمتون گرمممممممم برامون دعا کنید ک همگی عاقبت بخیر بشیم خدانگهدار پایتختی ها ...با معرفتا ...یوز پلنگا ...خسته نباشید همگی همگی و همگی ....پرچم همه شما بالاست.

 سریال پایتخت
 
واکنش نوید محمدزاده به بازی بهرام افشاری در سریال پایتخت
 
نوید محمدزاده با انتشار این عکس نوشت :بهرام افشاری رفیقِ همچون برادر من،بهتاش فریباِ پایتخت 5
من می دونم چی کشیدی به اینجا برسی.من می دونم قراره به کجاها برسی.
مبارک باشه درخشش تو در پایتخت5 به ما رفقات...

 سریال پایتخت

واکنش نیلوفر رجایی فر به آخرین قسمت های سریال پایتخت

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش دختر داعشی در سریال پایتخت با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :ترس ! 10 دقیقه قبل از بسته شدن این قاب ، از راه پله های بدون حفاظ و مرتفع باید بالا میرفتیم . رو پله دوم پاهام لرزید ، زانوهام شل شد و دستام عرق کرد ولی شخصیت الیزابت به من کمک کرد تو خیلی از این موقعیت ها بتونم به ترس های غلبه کنم...


 سریال پایتخت

واکنش مهدی پاکدل به آخرین قسمت های سریال پایتخت

مهدی پاکدل با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :در این روزهایی که از در و دیوار خبرها و اتفاقات ناامید کننده و گاهی تلخ به گوش آدم میرسه از خبر درگذشت استاد ابراهیم جعفری، استاد بهرام زند و بی ثباتی قیمت ارز و غیره، تنها اتفاقی که دل مردم را شاد می کرد و دوباره یادمون می انداخت که میشه در سخت ترین شرایط هم مهربان بود، شما پایتختی ها بودید.

دست مریزاد. مسیرتان هموار و دل تون تا همیشه روشن که دل مردم رو شاد کردین.

واکنش ها به کشتن داعشی ها در سریال پایتخت 5

4.831
این مطلب مفید بود ؟301
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی