شهاب حسینی و مریلا زارعی

شهاب حسینی با سریال پلیس جوان در تلویزیون

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1398کد مطلب : 5519زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال پلیس جوان با بازی شهاب حسینی، مریلا زارعی و میترا حجار به زودی روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

پخش سریال پلیس جوان از شبکه آی فیلم

سریال پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم سریالی برای شبکه سه سیما بود که سال 80 از این شبکه پخش شد و مورد استقبال زیادی از سوی مردم واقع شد.

این سریال بعد از گذشت 18 سال از ساخت در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و تا چند روز دیگر از این شبکه پربیننده پخش خواهد شد.

زمان دقیق پخش سریال پلیس جوان از آی فیلم

سریال پلیس جوان با بازی ماندگار شهاب حسینی جایگزین سریال هفت سنگ در شبکه آی فیلم شد و از جمعه یکم شهریورماه ساعت 21 روی آنتن این شبکه میرود و بازپخش آن ساعت 5 صبح و 13 ظهر روز بعد خواهد بود.

سریال پلیس جوان

مریلا زارعی،شهاب حسینی و داریوش ارجمند در سریال پلیس جوان

شهاب حسینی اولین بار در سال 79 با بازی در سریال پس از باران و پس از آن همسفر به تلویزیون آمد و یکسال بعد پلیس جوان سریال سیروس مقدم شد و به عنوان چهره ای محبوب و پرطرفدار شناخته شد.

سریال پلیس جوان

مریلا زارعی و شهاب حسینی با سریال پلیس جوان در تلویزیون

شهاب حسینی بازیگر نقش یونس در سریال پلیس جوان است که در پی کشف راز قتل پدرش که قاضی دادگستری بود وارد دانشکده افسری میشود و بعدها به عنوان ستوان آگاهی در راه کشف راز قتل پدر با ماجراهایی روبرو میشود که داستان این سریال را رقم میزند. مریلا زارعی در این سریال نقش خبرنگار را ایفا میکند.

مریلا زارعی و شهاب حسینی

بازی مریلا زارعی و شهاب حسینی در سریال پلیس جوان

شهاب حسینی، داریوش ارجمند، پروانه معصومی، سعید نیکپور، فرهاد اصلانی، میترا حجار، مریلا زارعی، محمدرضا داودنژاد، حسین خانی بیک، عسگر قدس، فرهاد بشارتی، مهدی صباغی، عنایت بخشی، محمدعلی الله‎قلی و نعیمه نظام دوست در سریال پلیس جوان به ایفای نقش پرداختند.

سریال پلیس جوان

شهاب حسینی، فرهاد بشارتی و فرهاد اصلانی در سریال پلیس جوان

سریال پلیس جوان با شهاب حسینی و مریلا زارعی روی آنتن آی فیلم

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
وبگردی