نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازگشت سریال کلاه پهلوی بعد از 5 سال به تلویزیون
سریال کلاه پهلوی ، پخش سریال کلاه پهلوی
سریال کلاه پهلوی با بازی ماه چهره خلیلی ، سارا خوئینی ها و امین حیایی بعد از 5 سال به تلویزیون بازگشت و روی آنتن شبکه افق رفت.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1397

کلاه پهلوی بعد از 5 سال روی آنتن شبکه افق

سریال کلاه پهلوی دومین ساخته تاریخی ضیاء الدین دری یکی از سریال های پرحاشیه تلویزیون در پخش بود که پخش آن با کش مکش ها فراوان روبرو شد. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است که در شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری شده است.

ماه چهره خلیلی بازیگر این سریال با انتشار پستی در اینستاگرامش از بازگشت سریال کلاه پهلوی به تلویزیون بعد از 5 سال خبر داد.

پخش سریال کلاه پهلوی بعد از 5 سال

ماه چهره خلیلی

گریم ماه چهره خلیلی در سریال کلاه پهلوی

ماه چهره خلیلی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:سرانجام پس از پنج سال جلوگیری از پخش سریال فاخر کلاه پهلوی به کارگردانی سیدضیاالدین دری اولین باز پخش این سریال ساعت یازده و نیم شب از شبکه افق از شنبه تا 4 شنبه ساعت 23:30 تکرار 9:30 صبح و 14:30 ظهر روز بعد.

سریال کلاه پهلوی

ماه چهره خلیلی در سریال کلاه پهلوی

داستان سریال کلاه پهلوی با محوریت شخصی به نام فرخ باستانی جوانی ایرانی از طبقه فقیر جامعه پیش می رود، او پس از تحصیل در مدرسه دارالفنون تهران، برای ادامه تحصیل به پاریس می رود. پاریس در روزهای پس از جنگ جهانی اول شرایط سختی دارد. این وضعیت فشار زیادی به فرخ می آورد. فرخ طی حوادثی با دختری ایرانی ـ فرانسوی به نام بلانش آشنا می شود که از پدری فرانسوی و مادری ایرانی متولد شده است و ... .

سریال کلاه پهلوی

مریم بوبانی و شقایق فراهانی در سریال کلاه پهلوی

امین حیایی، داریوش فرهنگ، محمدرضا شریفی نیا، مریلازارعی، شقایق فرهانی، داودرشیدی، امیرعلی دانایی، نگین محسنی، بهاره افشار، سیروس گرجستانی، عباس امیری، رضاکیانیان،مریم بوبانی، فخرالدین صدیق شریف، گوهر خیراندیش، قطب الدین صادقی، ماه چهره خلیلی، حسام الدین نواب صفوی، صالح میرزاآقایی، داریوش کاردان، فرهاد آییش، رضا فیضی، ثریا قاسمی، آناهیتا نعمتی، سارا خویینی ها، شهروز ابراهیمی، سپند امیرسلیمانی، نادر سلیمانی، رز رضوی، فرشید ابراهیمیان، بیوک میرزایی، مهدی تقی نیا و بازیگران جوان:امیرحسین آرمان، آناهیتا دری، ساناز کاشمری، ساناز طاهری از جمله بازیگران سریال کلاه پهلوی هستند.

سریال کلاه پهلوی

شقایق فراهانی و امین حیایی در سریال کلاه پهلوی

کلاه پهلوی یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است که هربار به دلیلی از پخش بازماند و عدم پخش آن با حواشی زیادی همراه بود. بازیگران سریال کلاه پهلوی با گریمی خاص جلوی دوربین این سریال رفته اند و نقشی متفاوت را ایفا کرده اند.

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در سریال کلاه پهلوی

سریال کلاه پهلوی

بهاره کیان افشار در سریال کلاه پهلوی

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در سریال کلاه پهلوی

سریال کلاه پهلوی

بهاره کیان افشار و مریلا زارعی در سریال کلاه پهلوی

سریال کلاه پهلوی بعد از 5 سال به تلویزیون بازگشت +تصاویر

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف