نمناک سرگرمیگوناگون سریعترین طلاق دنیا ثبت شد!
طلاق ، سریعترین طلاق جهان
طلاق دادن عروس سعودی توسط داماد دو ساعت بعد از پایان مراسم عروسی سوژه بسیاری از رسانه ها شد این داماد انتشار تصاویر عروسی شان را دلیل طلاق اعلام کرد.

طلاق عجیب عروس سعودی دو ساعت بعد عروسی!

 انتشار تصاویر مراسم عروسی توسط تازه عروس منجر شد تا آقا داماد به خشم بیاید و وی را بلافاصله پس از دو ساعت از اتمام عروسی طلاف دهد.
 
بهانه داماد برای طلاق دادن عروس آن است که وی در زمان عقد، شرط کرده بود که همسرش از شبکه های اجتماعی اینترنتی استفاده نکند و تصاویری را از این طریق منتشر نسازد.ظاهرا تحقق این شرط برای عاقد به اثبات رسیده و عروس خانم هم مجبور به پذیرش آن شده است.
عروسی
 
گفتنی است، برخی مذاهب اهل سنت، شرایط عقد ازدواج و طلاق را کاملا برعکس در نظر می گیرند، زیرا از نظر اسلام، جاری شدن عقد ازدواج ساده است و نیاز به شاهد ندارد، اما طلاق به شاهد نیاز دارد و به سادگی ممکن نیست؛ اما در برخی مذاهب، برای ازدواج شرطِ عجیبِ وجود شاهد و آشکار کردن ازدواج برای دیگران را در نظر گرفته اند، اما طلاق نه تنها به شاهد نیاز ندارد، بلکه مرد می تواند به روش های عجیب از جمله شرط گذاشتن و ... در یک لحظه و با گفتن یک عبارت یا تعیین یک شرط، همسرش را حتی "سه طلاقه" کند، که این روش ها بعضا تمسخرآمیز و در بردارنده توهین و اهانت به شخصیت زن است و با آموزه های اسلام اصیل تعارض آشکار دارد.

سریعترین طلاق دنیا ثبت شد!

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف