سریعترین ماشین شاسی بلند جهان
شرکت بنتلی اخیرا با معرفی محصول جدید خود توانست رکورد “سریعترین ماشین شاسی بلند جهان” را به نام خود نماید!

سریعترین ماشین شاسی بلند جهان

از سریع ترین صنعت هایی که توانست در طول مدت زمان کوتاهی با پیشرفت چشمگیر روبرو شود، می توان به صنعت اتومبیل سازی اشاره کرد که این روزها ابر اتومبیل های لوکس و در عین حال بسیار ایمن با مشخصات فنی پر قدرت توسط غول های بزرگ اتومبیل سازی در سطح جهان طراحی و ساخته می شوند که با قیمت ده ها هزار دلاری در بازارهای حهانی عرضه می شوندو دارای هواداران متعددی می باشند.

برای مثال در میان شاسی بلندهای جهان می توان به لامبورگینی اوروس، رنجرور ایووک، جگوار f pace، ولوو xc90 و... اشاره کرد جزء تاپ ترین اتومبیل های شاسی بلند جهان می باشند.

مشخصات فنی سریعترین ماشین شاسی بلند جهان

مشخصات فنی سریعترین ماشین شاسی بلند جهان

اما در میان شرکت های اتومبیل سازی بزرگ در جهان رقابت های متعددی در زمینه های مختلفی وجود دارد تا بتوانند جزء یکی از اولین ها در جهان باشند. برای مثال تا چند وقت اخیر لامبورگینی اوروس سریعترین اتومبیل شاسی بلند جهان بود که این روزها دیگر نیست!! که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک شما علاقمندان به دنیای اتومبیل ها را با جدیدترین اتومبیل سریع شاسی بلند در سال 2019 آشنا خواهیم نمود.

Bentley Bentayga

ویژگی های سریعترین اتومبیل شاسی بلند جهان

یکی از اتومبیل های محبوب و بسیار رویایی شرکت بنتلی، بنتلی بنتایگا می باشد که یک اتومبیل SUV و بسیار لوکسی می باشد که با نشستن در این اتومبیل می توان نهایت حس لوکس بودن یک اتومبیل را از دیدی متفاوت و مطابق بنتلی مشاهده کنید که شاید دیدن این اتومبیل از نزدیک هم اتفاقی بسیار نادر باشد!!

لامبورگینی اوروس

رکورد سریعترین ماشین شاسی بلند جهان عوض شد!

با این وجود میان اتومبیل بنتلی بنتایگا و لامبورگینی اوروس رقابت بسیار شدیدی در سرعت وجود داشت که اوروس پرچم دار بود و بنتلی بنتایگا جزء یکی از سریع ترین اتومبیل های شاسی بلند جهان بود. اما شرکت بنتلی اخیرا، بنتلی بنتایگا را در نسخه ای جدید رونمایی کرد که مجهز یه یک قلب تپنده 6.0 لیتری W12 با 635 اسب بخار و حداکثر سرعت 306 کیلومتر بر ساعتی می باشد که این اتومبیل ارتقاء یافته شده می تواند در طی تنها و تنها 3.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند که توانست از رقیب دیرینه خود فاصله بگیرد و به عنوان سریعترین ماشین شاسی بلند جهان شناخته شود.

ماشین شاسی بلند بنتلی

بنتلی بنتایگا، سریع ترین ماشین شاسی بلند جهان

از این رو این اتومبیل تغییرات زیادی را شاهد نبوده است و تنها تغییرات جزئی در کابین و بدنه آن ایجاد شده است  تغییرات زیاد تنها در مشخصات فنی آن ایجاد شد که توانست با استقبال کاربران روبرو شود.

سریعترین ماشین شاسی بلند جهان رونمایی شد + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی