سریع ترین گربه جهان؟!

سریع ترین گربه جهان؟! + فیلم

کد مطلب : 1721زمان مطالعه : 2 دقیقه
آقای واگ از استان گوانگدونگ چین اخیرا از گربه بازیگوش خود ویدیویی را منتشر کرد که کاربران صفحات مجازی آنرا سریع ترین گربه جهان دانستند!

سریع ترین گربه جهان؟!

حیوانات همانند انسان ها قادر به زندگی بر روی کره زمین می باشند و می بایست حقوق آنها را رعایت کرد و زندگی آنها را بنابر برخی از منافع شخصی به خطر بیندازیم. اما متاسفانه چنین مشکلی در سرتاسر جهان وجود دارد چرا که تعداد زیادی از شکارچیان برای آنکه بتوانند به منافع مالی خود دست یابند، شروع به کشتار حیوانات می کنند که این می تواند برای کره زمین بسیار وحشتناک باشد!

از این رو گونه های مختلف حیوانات دچار انقراض خواهند شد که نتیجه بسیار جالبی نیست و برای هر یک از ما خبر ناخوشایندی است که مجددا چنین خبرهایی نیز از اقصی نقاط جهان شنیده می شود که برخی برای آنکه بتوانند به پول ناچیزی دست یابند، حیوانات در معرض انقراض را به سرقت می برند و آنها را در بازار سیاه به فروش می رسانند!

چنین اتفاقاتی همانند یک زنگ خطر برای کره زمین می باشد. با این حال برخی از حیوانات از گذشته تا هم اکنون در کنار انسان ها زندگی کرده اند و این روزها علیرغم گذشته، عشق و علاقه انسان ها نسبت به این حیوانات اهلی و خانگی بیشتر و بیشتر شده است. برای مثال می توان به سگ ها و گربه ها اشاره کرد که در دنیای امروزه به شدت دیده می شود.

سریع ترین گربه جهان در گوانگدونگ

سریع ترین گربه جهان ؟!

از این رو حیواناتی اعم از سگ ها و گربه ها بیشتر به افراد مسن و تنها پیشنهاد می شوند چرا که داشتن یکی از آنها می تواند منجر به سرگرمی و فعالیت هر چه بیشتر شما شود و بتوانید در طول روز تحرک خود را هر چه بیشتر کنید. اما روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از یک گربه بازیگوش در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود. 

مالک این گربه بازیگوش که آقای وانگ از منطقه گوانگدونگ چین می باشد، در طی ویدیویی عجیب و در عین حال بسیار جالب از خلاقیت گربه خود رونمایی کرد که در صفحات مجازی اکثر کاربران به این واقعیت اشاره کردند که این گربه، سریع ترین گربه جهان می باشد و اینکه چگونه یک گربه می تواند چنین خلاقیتی را کسب کند، مورد پرسش بسیاری از کاربران قرار گرفت و واکنش های متعددی نشان دادند.

ویدیو سریع ترین گربه جهان ؛

سریع ترین گربه جهان در استان گوانگدونگ چین؟! + فیلم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی