نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون در سری جدید برنامه فیتیله چه خبر است؟
برنامه فیتیله ، جزئیات برنامه فیتیله
محمد مسلمی کارگردان برنامه فیتیله درباره جزئیات سری جدید برنامه فیتیله گفت و خبرهای تازه ای از این برنامه در اختیار ما قرار داد که در ادامه میخوانید.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396

جزئیات برنامه فیتیله از زبان محمد مسلمی

برنامه فیتیله کاری از شبکه دو سیما بود که طرفداران زیادی در میان کودکان داشت . این برنامه بعد از حواشی که به دلیل موضوع برنامه پیش آمد مدتی است که پخش نمیشود و فیتیله ای ها حضور کمرنگ تری در تلویزیون دارند. اما محمد مسلمی کارگردان برنامه فیتیله خبرهای جدیدی از این برنامه در اختیار ما قرار داد.

ناگفته های محمد مسلمی از سری جدید برنامه فیتیله

کارگردان مجموعه تلویزیونی "فیتیله" با اشاره به ساختار جدید این مجموعه تلویزیونی در فصل تازه خود، گفت:در سری جدید "فیتیله" بازیگر جدیدی، به "فیتیله" اضافه نخواهد شد.
فیتیله محمد مسلمی کارگردان و مجری برنامه "فیتیله" گفت:زمان ضبط سری جدید برنامه "فیتیله" یک هفته آینده مشخص می شود البته قرار بود تولید فصل جدید این برنامه ویژه کودکان زودتر آغاز شود اما بحث های مربوط به حامی مالی و قرارداد کمی زمان برد.

وی ادامه داد:حامی مالی سری جدید برنامه "فیتیله" وزارت بهداشت است و رویکرد کلی برنامه نیز درباره پیشگیری و درمان در حوزه کودکان است.

کارگردان مجموعه تلویزیونی "فیتیله" تصریح کرد:بازیگر جدید بزرگسال و کودک در فصل جدید "فیتیله" به این مجموعه اضافه نخواهد شد و ترکیب بازیگران برنامه مانند سابق است اما درمواردی مانند ساختار، با شکلی جدید روی آنتن می رویم.

 برنامه فیتیله

برنامه فیتیله با محتوایی جدید به زودی روی آنتن تلویزیون

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:طراحی صحنه در سری جدید برنامه "فیتیله" با فصل های گذشته این مجموعه تفاوت های اساسی دارد و هنوز مشخص نیست که پس از تولید، پخش این برنامه روزانه باشد یا خیر.

مسلمی خاطرنشان کرد:ما پیش تر سابقه اجرای برنامه در بوستان های مختلف را داشتیم که اتفاق بسیار خوبی بود و از آن استقبال زیادی صورت گرفت. امیدوارم در ادامه به خواست و علاقه مردم منطقه های مختلف توجه شود و بتوانیم برای کودکان برنامه هایی را به صورت زنده در فضاهای باز اجرا کنیم.

گفتنی است، برنامه تلویزیونی "فیتیله" به دلیل برخی حواشی مدت زمانی تولید نمی شد تا اینکه در نوروز 1396 چند قسمت ضبط شده این مجموعه روی آنتن رفت و سپس با جلب کمک از سوی حامی مالی قرار است فصل جدید این مجموعه برای کودکان ایران زمین ساخته شود.

در سری جدید برنامه فیتیله چه خبر است؟

در سری جدید برنامه فیتیله چه خبر است؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف