نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زمان پخش سری پنجم خندوانه با جناب خان
سری جدید خندوانه ، پخش سری جدید خندوانه
سری جدید برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان و حضور جناب خان عروسک محبوب خندوانه همزمان با اعیاد شعبانیه روی آنتن میرود.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397

زمان پخش سری جدید خندوانه مشخص شد

بالاخره بعد از ماجراهای فراوان درباره حضور جناب خان در خندوانه ، این برنامه پرطرفدار با عروسک محبوبش روی آنتن خواهد رفت. زمان پخش سری جدید خندوانه مشخص شد.

خندوانه برنامه پرمخاطبی در شبکه نسیم با اجرای رامبد جوان بود که فصل چهارم آن پیش از فرارسیدن ماه محرم به پایان رسید. رامبد جوان که چهار فصل از این برنامه را در شبکه نسیم روی آنتن برد فصل پنجم برنامه خندوانه را به زودی کلید میزند.

رامبد جوان و سری جدید خندوانه کی به تلویزیون بازمی گردند

فصل پنجم برنامه خندوانه که قرار بود بعد از ایام محرم و صفر روی آنتن برود به دلیل درگیری رامبد جوان برای ساخت فیلم سینمایی قانون مورفی به تاخیر افتاد و با انجام مذاکراتی متعدد فصل پنجم خندوانه با حضور جناب خان روی آنتن میرود.

سری جدید خندوانه

زمان پخش فصل پنجم خندوانه مشخص شد

فصل پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه از اوایل ماه شعبان و با اعیاد این ماه به آنتن شبکه نسیم باز می گردد. در حال حاضر لوکیشن این برنامه انتخاب شده و عوامل خندوانه در حال طراحی و اجرای دکور جدید این برنامه هستند. فصل پنجم خندوانه با حضور عروسک محبوب جناب خان روی آنتن میرود.
سری جدید خندوانه

سری جدید خندوانه با حضور جناب خان

فصل اول خندوانه از خرداد 1393 شروع شد و در آبان 1393 پایان یافت. فصل دوم این برنامه از اواخر فروردین 1394 به روی آنتن رفت و در اواسط مهر 1394 پایان یافت.
فصل سوم آن از روزهای آخر اسفند 1394 شروع شد و در مهر 1395 پایان یافت. فصل چهارم برنامه خندوانه از آذر 1395 به روی آنتن رفت و در آخرین روزهای شهریور 1396 پایان یافت.
رامبد جوان

قانون مورفی فیلم جدید رامبد جوان

فیلم قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی محمد شایسته در گیلان فیلمبرداری شد. بازیگرانی چون امیر جدیدی، امیر جعفری، هادی کاظمی و سروش صحت ، رامبد جوان را در ساخت این فیلم سینمایی یاری میکنند.

زمان پخش سری پنجم خندوانه با جناب خان

زمان پخش سری پنجم خندوانه با جناب خان
: امتیاز : 4 تعداد رای : 83
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟
67 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف