نمناک اخبارحوادث بازداشت زنی با سر بریده یک کودک در دستش + عکس
سر بریده یک کودک ، کودک
زنی که در نزدیکی ایستگاه متروی مسکو سر بریده یک کودک را در دست داشت، بازداشت شد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394
بازدید : 3,991 نفر

سر بریده یک کودک

زنی که در نزدیکی ایستگاه متروی مسکو سر بریده یک کودک را در دست داشت، بازداشت شد. به گفته پلیس، وی پرستار بچه و یک زن ازبک 38 ساله است.

سر بریده کودک در دست یک زن

سر بریده کودک در دست یک زن

 

به نقل از خبرگزاری راشا تودی، منابع امنیتی مطلع گفته اند که این زن به عنوان پرستار کودک فعالیت می کرد و طبق تایید پلیس، سر بریده شده یک کودک را در دست داشته است. کار شناسان می گویند که شاید این زن تحت تاثیر مواد مخدر بوده باشد و قطعا از ناراحتی روحی و روانی رنج می برده است. در ویدیویی که از این صحنه دلخراش منتشر شده، وی مرتبا به منفجر کردن خود تهدید می کند و شعارهای افراطی مذهبی سر می دهد.

براساس گزارش ها، مادر این کودک که بیهوش بوده، به بیمارستان منتقل شده است. جسد این کودک در آپارتمان محل سکونت وی یافت شد. پیش تر هم در همین خانه آتش سوزی شده بود و آتش نشان ها چهار فرد را از آتش نجات دادند. این زن صبح امروز دوشنبه کودک را کشته بود و پس از آن با بریدن سرش به خارج از منزل رفته بود. این زن ازبک به نام گلچهره بوبوک اولووا 38 ساله است.

 گزارش های اولیه حاکی از آن بود که این پرستار حدود یکسال برای خانواده مذکور کار می کرده است. هنوز انگیزه این اقدام وحشیانه مشخص نیست اما برخی گمانه زنی ها ازتاثیر گروه تروریستی داعش بر این زن خبر داده اند.

 براساس گزارش ها، پرستار منتظر شده تا والدین و فرزند بزرگ تر خانواده از خانه خارج شوند و پس از کشتن فرزند سه یا چهار ساله، خانه را به آتش کشیده است.

بازداشت زنی با سر بریده یک کودک در دستش + عکس

بازداشت زنی با سر بریده یک کودک در دستش + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف