نمناک سرگرمیدیدنی ها عجیب ترین جاهایی که سر کودکان گیر می کند + تصاویر
کودکان ، گیرکردن کودکان
گاهی اوقات کودکان کارهای عجیبی می کنند که بعضی مواقع آن ها را به دردسر می اندازد.
بازدید : 3,857 نفر

 عجیب ترین جاهایی که سرکودکان گیر می کند

گاهی اوقات کودکان کارهای عجیبی می کنند که بعضی مواقع آن ها را به دردسر می اندازد.این حرکات تا وقتی که به کودکان آسیب نمی رساند اسباب خنده ما را هم فراهم می کند. البته نباید به کودکان خورده گرفت و همچنین نباید فراموش کنیم که ماهم روزی کودک بودیم و از این شیطنت ها انجام می دادیم.

کودکان

1. بازی مکانیکی:

ممکن است شما هم بازی هایی انجام داده باشید که در آن باید با چنگکی وسیله ای را جابه جا کنید و بعد بتوانید همان وسیله را به عنوان جایزه برنده شوید. اما دنیل پسر 4 ساله است که سینه خیز داخل این دستگاه شد و تمام اسباب بازی های داخل آن را برای خود برداشت. مسئولان شهربازی مجبور شدند این وسیله را با کلید باز کنند تا بتوانند این کودک شیطان را از آن نجات دهند.

کودکان

2. میله آهنی:

زبان زدن به یک میله آهنی در یک روز سرد احساس بسیار بدی را در همه ایجاد می کنند. مطمئنا اکنون اگر شما هم، همین حس بد را تجربه کرده اید همین حال به شما دست داده است. در این حال بهترین راه ریختن آب گرم روی زبان است.

کودکان

3. گاوصندوق:

بچه ها ممکن است رفتار ظالمانه ای نسبت به یکدیگر داشته باشند تا جایی که جان یکدیگر را به خطر بی اندازند. گاهی ممکن است کودکان در این مکان ها پنهان شده یا در آن گیر افتاده اند.

کودکان

4. بین دیوارها:

جای جالب و عجیبی وجود دارد که می توانید مطمئن باشید اگر کودکی آن را ببیند محال است به آنجا نرود.

کودکان

5. بین میله ها:

بضی مواقع کودکان کاری را تنها به این علت که از پس آن برمی آیند انجام می دهند. مانند این مورد که کودک چینی سرش را در نرده سیمانی کرده ولی دیگر نمی تواند سرش را بیرون بیاورد.

عجیب ترین جاهایی که سر کودکان گیر می کند + تصاویر

عجیب ترین جاهایی که سر کودکان گیر می کند + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف