نمناک سرگرمیگوناگون سس گوجه فرنگی این دختر را می ترساند! + عکس
سس گوجه فرنگی ، بیماری ترس از سس گوجه فرنگی
لارن دود یک دختر 21 ساله است که در کمال ناباوری از سس گوجه فرنگی که یکی از افزودنی های مورد علاقه در جهان محسوب میشود وحشت دارد.

در سرتاسر جهان بیماری های خاص و عجیب و غریبی وجود دارد که برخی خطرناکند و برخی هم خطری برای انسان ندارند اما باور کردنی نیستند و از عجایب محسوب می شوند. بیماری ترس از سس گوجه فرنگی هم یکی از این بیماری های عجیب است. 

لارن دود یک دختر 21 ساله است و به قدری از سس گوجه فرنگی  می ترسد که یکبار حتی به خاطر آن از هوش رفته است. یکبار در سالن غذاخوری دانشگاه دوستش به طور تصادفی مقداری سس قرمز روی لباس او ریخت و وی از شدت ترس از حال رفت.

این دختر 21 ساله بر خلاف بیشتر مردم  که به خوردن سس گوجه فرنگی علاقه زیادی دارند نه تنها این افزودنی را دوست ندارد بلکه به طرز وحشتناکی از آن می ترسد. این دختر به بیماری خاص و نادری به نام " mortuusequusphobia" دچار است که همان معنی ترس از سس قرمز را می دهد.

سس گوجه فرنگی ترسناک

او می گوید:" من هر بار که سس گوجه ببینم، شروع به لرزیدن می کنم و سریعا از آن منطقه دور می شوم." پزشکان تا به حال نتوانسته اند درمانی برای این بیماری پیدا کنند.

سس گوجه فرنگی این دختر را می ترساند! + عکس

سس گوجه فرنگی این دختر را می ترساند! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 39
برگرفته از نامه نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 32 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف