نمناک ورزشلیگ برتر پشت پرده پرسپولیسی نشدن سعد ناطق مدافع عراقی
سعد ناطق ، پرسپولیسی نشدن سعد ناطق
سعد ناطق مدافع باشگاه نیروی هوایی عراق نتوانست رضایت نامه خود را برای پیوستن به پرسپولیس از باشگاه عراقی بگیرد.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395

سعد ناطق نتوانست رضایت نامه بگیرد

در حالی که گفته می شد سعد ناطق مدافع عراقی رضایتنامه اش را از نیروی هوایی عراق گرفته و پرسپولیسی می شود اما این اتفاق نیفتاد. ناطق خیلی تمایل داشت پرسپولیسی شود و این خواسته پس از مشورت با جاسم کرار بیشتر هم شد. هافبک تراکتورسازی به هموطن خود گفت که برای پیوستن به پرسپولیس معطل نکند و...!

این بازیکن که توانایی بازی در پست دفاع میانی و هافبک دفاعی را داشت هرقدر تلاش کرد موفق نشد رضایتنامه اش را از باشگاه نیروی هوایی عراق بگیرد.

شاید تصور کنید بحث مالی در میان بوده است در حالی که این طور نیست! ابتدا عنوان شد باشگاه نیروی هوایی عراق 400 هزار دلار برای صدور رضایتنامه سعد ناطق می خواهد!مبلغی هنگفت که بدون شک پرسپولیس در حال حاضر توانایی پرداخت آن را ندارد. 

سعد ناطق

مدافع عراقی نتوانست به پرسپولیس بیاید

 بر همین اساس پرسپولیسی ها از سعد ناطق خواستند خودش رضایتنامه بگیرد که موفق به این کار نشد. تلاش های سعد ناطق برای گرفتن رضایتنامه بی نتیجه ماند چرا که باشگاه نیروی هوایی موفق به پیدا کردن جایگزین مناسب نشد.

باشگاه عراقی به سعد ناطق اعلام کرد در صورت جدایی اش قادر نیست جای این مدافع ملی پوش را پر کند و به همین خاطر ماجرای پیوستن او به پرسپولیس منتفی شد. این داستان به گوش برانکو هم رسیده است. سرمربی پرسپولیس متوجه شد که باید قید مدافع عراقی را بزند در حالی که هیچ گزینه دیگری هم ندارد.

 

سعد ناطق

مدافع عراقی نتوانست به پرسپولیس بیاید

 پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مسابقات حساسی در پیش دارد و مرد کروات چاره ای ندارد که با همین شرایط بسوزد و بسازد!

این تیم فقط می تواند بازیکنی جذب کند که آزاد باشد و پیدا کردن چنین گزینه ای که فوتبالیست هم باشد، کار آسانی نیست!

پشت پرده پرسپولیسی نشدن سعد ناطق مدافع عراقی

پشت پرده پرسپولیسی نشدن سعد ناطق مدافع عراقی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف