نمناک اخبارجامعه سعید طوسی در مصاحبه با صدای آمریکا چه گفت؟
سعید طوسی ، حرفهای سعید طوسی
رسانه های بیگانه که همواره در حمایت از تبه کاران و مجرمان نقش وکیل مدافع را بازی می کنند برای خدشه دار کردن حیثیت ها اینبار سعید طوسی را هدف قرار دادند.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395

پاسخ سعید طوسی به صدای آمریکا

چندی پیش تلویزیون دولتی آمریکا در یکی از برنامه های بخش فارسی خود اتهامات اثبات نشده علیه آقای "سعید طوسی" (از قاریان شناخته شده کشورمان) را دستاویز تبلیغات ضدنظام قرار داد.

 این رسانه بیگانه که همواره در حمایت از تبه کاران و مجرمان نقش وکیل مدافع را بازی می کند، این بار در نقش مدعی العموم ظاهر شد و حیثیت یک شهروند متهم را پیش از پایان سیر قانونی بررسی پرونده اش در دستگاه قضائی، خدشه دار کرد. 

تلویزیون فارسی صدای آمریکا این هفته نیز در تماس تلفنی با آقای طوسی نظر ایشان را درباره حواشی اخیر جویا شد که نامبرده ضمن ابراز گلایه از «یکطرفه به قاضی رفتن اتهام پراکنان»، در اظهاراتی تلخ، از اینکه در زندگی روزمره خود هم دچار مشکل شده است سخن گفت.طوسی با بیان اینکه "دشمنی دیرینه دارند؛ شکایتی هم دارند.. خوب بود من هم صحبتی می کردم..." اضافه کرد:«در ایران حیثیتی برایم نمانده است. البته آبرو و عزت دست خداست، اما من الان می خواهم بروم سر کوچه نان بخرم، اذیت می شوم.» 

وی همچنین در این مصاحبه کوتاه از تنظیم لایحه حقوقی علیه اتهام پراکنان خبر داد. 

گفتنی است بر اساس اعلام بخش فارسی VOA، آقای سعید طوسی درخواست این شبکه برای ادامه گفتگو را بی جواب گذاشته و از پاسخ دادن به تماس های بعدی تلویزیون دولتی آمریکا خودداری نموده است.

سعید طوسی در مصاحبه با صدای آمریکا چه گفت؟

سعید طوسی در مصاحبه با صدای آمریکا چه گفت؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 218
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 109 109
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف