نمناک اخبارورزشی تعجب برانکو از پرسپولیسی شدن سعید عزت اللهی
عزت اللهی ، روستوف
خبرهایی از پرسپولیسی شدن سعید عزت اللهی به گوش میرسد در حالی که برانکو از این ماجرا بی خبر است, آیا عزت اللهی به پرسپولیس میپیوندد؟
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1395

آیا سعید عزت اللهی پرسپولیسی میشود؟

برانکو بدش نمی آید بخت خود را برای جذب عزت اللهی بیازماید. بازیکنی که هم آزاد است و هم جزو سهمیه زیر 21 ساله ها. او جایی از فهرست بزرگسال پرسپولیس را اشغال نمی کند، پس برای برانکو یک تیر است و چند نشان. حتی اگر به هدف نخورد، او و پرسپولیس چیزی را از دست نمی دهند.

در حالی که مدیر برنامه های سعید عزت اللهی از احتمال بازگشت سعید به روستوف خبر داده بود، برخی رسانه ها مدعی شدند مقصد بعدی سعید پرسپولیس است و این بازیکن می خواهد نیم فصل برای پرسپولیس بازی کند.

 در خبرها آمده بود عزت اللهی از لیگ چین و لیگ هلند پیشنهاد دارد اما مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و می خواهد به این تیم ملحق شود.

عزت اللهی

ماجرای پرسپولیسی شدن سعید عزت اللهی 

 شب گذشته در تماس تلفنی با برانکو ایوانکوویچ این موضوع با سرمربی پرسپولیس در میان گذاشته شد، اما برانکو متعجب شد و گفت:«من اصلا در جریان نیستم، مطمئن هستید بازیکنی که اعلام شده پرسپولیس برای پست هافبک دفاعی می خواهد، عزت اللهی است؟»

 وقتی او برای برانکو توضیح داد عزت اللهی بین بازی در چین، هلند و ایران، به حضور در پرسپولیس تمایل دارد، گفت:«من در جریان نیستم و بعید هم می دانم باشگاه ما با این بازیکن مذاکره کرده باشد اما اگر او بخواهد به پرسپولیس بیاید عالی است.»

 البته یکی از نزدیکان برانکو هم با رد شایعه پرسپولیسی شدن عزت اللهی گفت:«یک کلمه هم درباره عزت اللهی نشنیدم، ما فعلا دنبال یک مدافع مرکزی هستیم و در قدم دوم در صورت خالی شدن لیست مان و رفتن دو بازیکن اوکراینی تمایل داریم یک مهاجم خارجی و یک هافبک دفاعی را به خدمت بگیریم.»

تعجب برانکو از پرسپولیسی شدن سعید عزت اللهی

تعجب برانکو از پرسپولیسی شدن سعید عزت اللهی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف