نمناک ورزشگوناگون فریادهای سعید مولایی برای نجات از آسانسور دهکده المپیک
سعید مولایی ، سعید مولایی جودو
روز اول المپیک که با کلی ماجرا همراه بود مثلا گرفتار شدن سعید مولایی جودوکار المپیکی در طبقه 16 آسانسور دهکده بازیهای المپیک.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1395

گرفتار شدن سعید مولایی در آسانسور

روز اول المپیک با ماجراهای بسیاری آغاز شد , سعید مولایی جودوکار المپیکی کشورمان در طبقه شانزدهم ساختمان محل اقامت اش در دهکده بازی های المپیک در آسانسور گیر کرد که این خیلی عجیب است بهتر است همه چیز را از زبان خودش بشنویم.

سعید مولایی جودوکار المپیکی کشورمان در خصوص این اتفاق گفت:دیروز در طبقه شانزدهم محل اقامتمان در آسانسور گیر کردم. هنگامی که می خواستم برای صرف غذا به پایین ساختمان بروم آسانسور بالارفت و در طبقه شانزدهم خراب شد!

سعید مولایی

فریاد های سعید مولایی در آسانسور

ملی پوش جودوی ایران خاطرنشان کرد:حدودا 20 دقیقه ای در آسانسور فریاد می زدم که در نهایت خدمه ساختمان به همراه تعدادی از ورزشکاران کشور گینه من را از داخل این آسانسور خارج کردند.

سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور از 15 تا 31 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب 12 مدال (4 طلا، 5 نقره و 3 برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

فریادهای سعید مولایی برای نجات از آسانسور دهکده المپیک

فریادهای سعید مولایی برای نجات از آسانسور دهکده المپیک
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف