نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گلایه “سعید پیردوست” از مهران مدیری
سعید پیردوست ، مهران مدیری
“سعید پیردوست” که در کارنامه هنری خود همکاری های بسیاری را با مهران مدیری داشته است از این کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران به دلیل بی توجهی به گروه خاصی از بازیگران گلایه کرد.

گلایه های سعید پیردوست از عرصه هنر

بازیگر فیلم سینمایی «سربازهای جمعه» افزود:ما در حال حاضر مشکلات زیادی را در جامعه هنری مان داریم؛ از شرایط بسیار بد دستمزدها گرفته تا فیلمنامه های به شدت ضعیف و سردستی، همگی آسیب های جدی را به آثار تولید شده در سینما و تلویزیون وارد ساخته اند؛ جدا از این ها شرایطی در سینمای ما به وجود آمده که فیلمسازان ترجیح می دهند از جوان ترها برای حضور در فیلم ها استفاده کنند.

وی در همین رابطه افزود:طی سال های گذشته ما به کرات شاهد بوده ایم که در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی نقش های افراد پیر را جوانان بازی کرده اند؛ این در حالی است که ما در سینمای کشورمان بازیگران پیشکسوت خوب کم نداریم که بتوانند در نقش افراد سالمند بازی کنند.

سعید پیردوست

دلخوری سعید پیردوست از مهران مدیری

پیردوست سپس با تأکید بر اینکه به مدیوم سینما بسیار بیشتر از تلویزیون علاقه دارد اظهار داشت:من بازیگر سینما هستم و با فیلم هایی همچون «خاک»، «گوزن ها» و «غزل» بازی خود را در سینما شروع کردم و همیشه هم نقش های خوبی به من پیشنهاد شده است اما طی این سالها به واسطه پیشنهاد آقای مدیری پای من به تلویزیون باز شد.

بازیگر سریال تلویزیونی «شب های برره» ادامه داد:متأسفانه شرایط امروز جامعه به گونه ای شده که دیگر آقای مهران مدیری هم به من توجهی ندارد و مرا قابل برای حضور در آثارش نمی داند؛ این در حالی است که من پیش از این حضور خوبی را در آثار ایشان داشتم و به اذعان مخاطبان یکی از عناصر کلیدی برای رونق این آثار بودم.

این بازیگر پیشکسوت سینما در بخش دیگری از این گفتگو از آماده پخش بودن 3 تله فیلم با بازی خود خبر داد و اظهار داشت:به تازگی بازی در تله فیلم «شهر هزار رنگ» به کارگردانی جواد مزدآبادی را به پایان رسانده ام و مدتی قبل نیز در در دو تله فیلم «زندگی در دست تعمیر» به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی و «بدهکاران به بهشت نمی روند» به کارگردانی بهمن گودرزی بازی کردم که تمامی این آثار به زودی از تلویزیون پخش می شوند.

بازیگر فیلم سینمایی «رستگاری در هشت و بیست دقیقه» در خاتمه این گفتگو افزود:تمامی این آثار فیلمنامه های خوبی داشتند و از طنز موقعیت و ارزشمندی بهره می برند و به همین دلیل امیدوارم که این آثار مورد توجه مخاطبان واقع شود.

گلایه سعید پیردوست از مهران مدیری

گلایه “سعید پیردوست” از مهران مدیری
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 36
برگرفته از سینما پرس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف