سعید چنگیزیان بازیگر سریال برادرجان کیست؟!+تصاویر

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1398کد مطلب : 58312زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعید چنگیزیان بازیگر نقش ستار در سریال ماه رمضانی برادرجان یکی از بازیگران با سابقه سینما و تلویزیون است که در ادامه بیشتر با او آشنا میشوید.

سعید چنگیزیان بازیگر نقش ستار در سریال برادرجان

سعید چنگیزیان بازیگری که اولین بار با بازی در فیلم خداحافظ رفیق به دنیای سینما راه یافت این شبها در نقش ستار به ایفای نقش در سریال برادرجان می پردازد. برادرجان سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما است که به کارگردانی محدرضاآهنج و نویسندگی سعید نعمت الله از این شبکه در حال پخش است.

به بهانه بازی سعید چنگیزیان در سریال برادرجان مروری بر کارنامه هنری این هنرمند کشورمان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مروری بر کارنامه هنری سعید چنگیزیان

سعید چنگیزیان اگرچه از هنرمندان با سابقه تئاتر و سینما در کشورمان است اما برای مخاطبان تلویزیون چهره های کمتر شناخته شده دارد. این بازیگر کشورمان که این شبها او را در قالب نقش ستار در سریال برادرجان می بینید بازی در سینما را از سال 82 و بازی در تلویزیون را از سال 89 آغاز کرد.

سعید چنگیزیان

بازی سعید چنگیزیان در سریال برادرجان

ازدواج سعید چنگیزیان با الهام کردا بازیگر و کارگردان تئاتر حضور آقای بازیگر را در دنیای هنر جدی تر کرد و این زوج در چند نمایش در کنار هم حضور داشتند.

سعید چنگیزیان و همسرش

سعید چنگیزیان و همسرش الهام کردا

سعید چنگیزیان در سریال برادرجان بازیگر نقش ستار پسر علی نصیریان یا همان کریم بوستان است که در این سریال با بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیس، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد همبازی است و روایتگر داستانی از حق الناس در این سریال هستند.

سعید چنگیزیان و علی نصیریان

بازی سعید چنگیزیان در کنار علی نصیریان در سریال برادرجان

سعید چنگیزیان پیش از بازی در سریال برادرجان بازی در سریال گاهی به پشت سر نگاه کن به کارگردانی مازیار میری و مجموعه توطئه فامیلی جلوی دوربین رفت.

امین تارخ و سعید چنگیزیان

بازی امین تارخ و سعید چنگیزیان در سریال گاهی به پشت سر نگاه کن

اولین بازی سعید چنگیزیان در سینما مربوط به نقش آفرینی او در فیلم نوستالژیک خداحافظ رفیق و اپیزود اول است که سال 82 ساخته شد.

سعید چنگیزیان

 سعید چنگیزیان بازیگر سینما و تلویزیون

دختر شاه پریون ، پذیرایی ساده ، دهلیز ، آسمان زرد کم عمق ، نقش نگار ،خشم و هیاهو ، سارا و آیدا ، گرگ بازی ، آندرانیک ، چهارراه استانبول و شکستن همزمان بیست استخوان از جمله فیلم های سینمایی سعید چنگیزیان محسوب میشوند.

سعید چنگیزیان بازیگر نقش ستار در سریال برادرجان +بیوگرافی و عکس

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
نظرات
وبگردی