نمناک اخبارگوناگون سفرهای نوروزی سیاحتی زیارتی بازنشتگان + جزئیات
سفرهای نوروزی ، سفرهای نوروزی
مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در رابطه با 100 هزار سفر زیارتی و سیاحتی که در برنامه ریزی سفرهای نوروزی بازنشستگان قرار دارد توضیح دادند.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1394

سفرهای نوروزی بازنشستگان

عباس رشیدی با بیان اینکه در سال جاری، 100 هزار سفر سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان در نظر گرفته شده بود اظهار کرد:از این میزان 80 هزار سفر سیاحتی و زیارتی داخل کشور به کیش، مشهد، اصفهان و ... انجام شد. همچنین 5 هزار بازنشسته به زیارت کربلای معلی مشرف شدند و 10 هزار نفر از برنامه آب درمانی محلات استفاده کردند.

وی افزود:برنامه ریزی ها برای اعزام 150 هزار نفر به سفرهای سیاحتی و زیارتی در سال 95 صورت پذیرفته است و تلاش می کنیم بتوانیم اوقات خوبی برای بازنشستگان رقم بزنیم.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه با اعلام اینکه برای ایام نوروز 1500 نفر برای استفاده از تسهیلات سفرها در سامانه مربوط ثبت نام کرده اند گفت:صندوق بازنشستگی کمک هزینه 250 هزار تومانی سفر بری هر بازنشسته در نظر گرفته است.

رشیدی افزود:علاوه بر این بازنشستگان می توانند یک همراه داشته باشند که 250 هزار تومان کمک هزینه سفر برای همراه بازنشسته نیز لحاظ می شود.

سفرهای نوروزی سیاحتی زیارتی بازنشتگان + جزئیات

سفرهای نوروزی سیاحتی زیارتی بازنشتگان + جزئیات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف