نمناک اخبارفرهنگ و هنر آغاز ثبت نام عتبات عالیات 97 + هزینه سفر به عتبات
سفر به عتبات عالیات ، هزینه سفر به عتبات عالیات
ثبت نام اعزام کاروان های زیارتی برای سفر به عتبات عالیات برای بهمن ماه 1397 از امروز آغاز شد. در ادامه جزئیات ثبت نام و هزینه سفر به عتبات عالیات بهمن 97 را ملاحظه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 8 دی 1397

خرج سفر به عتبات عالیات در سال 97 چقدر است؟

فارس: ثبت نام برای اعزام کاروان های زیارتی عتبات در بهمن ماه از امروز آغاز شد. در این دوره یک هزار و 500 کاروان زیارتی به صورت هوایی و زمینی به این سفر معنوی مشرف می شوند. 

نام نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در بهمن ماه، امروز هشتم دی ماه از سوی سازمان حج و زیارت امروز آغاز شد. 

اعزام 1500 کاروان زیارتی به عتبات در بهمن 97 

در این دوره یک هزار و 500 کاروان زیارتی از اول تا پایان بهمن ماه به عتبات اعزام می شوند که در این بین 400 کاروان به صورت هوایی و یک هزار و 100 کاروان به صورت زمینی به عتبات مشرف خواهند شد. 

مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به هزینه های اعزام های بهمن ماه زائران به عتبات، اظهار داشت:در هفته های گذشته قیمت دلار در بازار آزاد کاهش یافت، اما همچنان نرخ ارز نیمایی تغییری نکرد و با توجه به اینکه هزینه های عتبات با قیمت ارز ثانویه یا همان نیمایی محاسبه می شود، هزینه سفر به عتبات هم کاهش نیافت. 

هزینه سفر به عتبات در بهمن همچون دی ماه محاسبه می شود 

وی با بیان اینکه در دور جدید اعزام های زائران به عتبات هزینه های این سفر معنوی همچون دی ماه محاسبه می شود، افزود:هزینه سفر به عتبات در بهمن ماه به صورت هوایی 3 میلیون و 500 هزار تومان و به صورت زمینی از یک میلیون و 900 هزار تومان تا 2 میلیون و 100 هزار تومان پیش بینی شده است که زائران متقاضی سفر به عتبات در این دوره می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر مجاز حج و زیارت در شهرها و روستاهای مختلف برای نام نویسی در این سفر معنوی اقدام کنند. 

به گزارش فارس، در اعزام های دی ماه که هم اکنون در حال انجام است نیز یک هزار و 500 کاروان پیش بینی شده بود که در صورت افزایش تقاضا ظرفیت های جدید برای اعزام زائران به عتبات باز خواهد شد. علاوه بر این، با توجه به کاهش نرخ ارز در هفته های اخیر رئیس سازمان حج و زیارت نیز از مذاکرات با مسؤولان بانک مرکزی به منظور کاهش نرخ ارز نیمایی و هزینه سفر به عتبات خبر داده بود.

انتهای پیام/م

آغاز ثبت نام سفر به عتبات عالیات بهمن 97 + هزینه سفر به عتبات

آغاز ثبت نام عتبات عالیات 97 + هزینه سفر به عتبات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف