نمناک اخبارجامعه هزینه سفر به عتبات عالیات گران شد
سفر به عتبات عالیات ، هزینه سفر به عتبات عالیات
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش هزینه سفر به عتبات عالیات خبر داد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1397

خرج سفر به عتبات عالیات در سال 97 چقدر است؟

فارس:مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش هزینه سفر به عتبات گفت:با توجه به افزایش نرخ دلار و هزینه بلیت هواپیما، سفر به عتبات از 11 شهریورماه 60 درصد افزایش می یابد. 

مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش هزینه های سفر به عتبات اظهار داشت:در سال جاری با وجود نوسانات قیمت ارز و افزایش آن، سازمان حج و زیارت سعی کرد تا زائران را با هزینه های کمتر به عتبات اعزام کند که بر این اساس سفرهای ارزان قیمت را راه اندازی کرد. 

وی با بیان اینکه هم اکنون با توجه به افزایش قیمت دلار امکان کاهش هزینه های سفر به عتبات وجود ندارد، افزود:علاوه بر افزایش قیمت دلار، ما در هفته های جاری با افزایش قیمت بلیت هواپیما نیز مواجه شدیم بر همین اساس امکان اعزام زائران عتبات با قیمت قبلی وجود ندارد. 

آقایی از افزایش 60 درصدی هزینه سفر هوایی به عتبات خبر داد و گفت:سفرهای هوایی به عتبات از سه میلیون و 180 هزار تومان تا سه میلیون و 380 هزار تومان و هزینه سفر زمینی به عتبات نیز از یک میلیون و 600 تا یک میلیون و 900 هزار تومان پیش بینی شده است. 

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به زمان اجرایی شدن افزایش هزینه سفر به عتبات خاطر نشان کرد:کاروان ها تا 10 شهریورماه موظف هستند با همان قیمت قبلی زائران را به عتبات اعزام کنند ولی از 11 شهریورماه به بعد افزایش قیمت سفر به عتبات اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/م

افزایش 60 درصدی هزینه سفر به عتبات عالیات

این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف