نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگر مشهور زن از سفر حج خود میگوید
مهرانه مهین ترابی ، بازیگر مشهور
مهرانه مهین ترابی از تاثیرات سفر حج میگوید : سفر حج باعث سر و سامان گرفتن زندگی و آرامش من شده و این حداقل نتیجه ای است که یک بنده می تواند از چنین سفری کسب کند.

مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون درباره سفر حج خود چنین میگوید:تجربه سفر به خانه خدا برای من که فقط از اطرافیان درباره آن شنیده و به چشم آن را ندیده بودم بسیار جذاب بود و توصیف حال و هوای آن غیر ممکن است.
وی ادامه داد:همین که من توانستم به این سفر بروم برایم بهترین خاطره است، چرا که با سهمیه وزارت ارشاد ما عازم این سفر شدیم و اگر می خواستم شخصا برای ثبت نام به این سفر بروم، باید سالها در انتظار می ماندم و من که اصلا تصورش را نمی کردم با لطف خداوند به این سفر رفتم.

مهرانه مهین ترابی

این بازیگر افزود:سفرهای دیگر، همه به قصد گشت و گذار انجام می شوند و به هیچ وجه قابل مقایسه با سفری که تصور می کنی برای ملاقات خدا عازم هستی نیست و خوشا به حال کسی که با دل و نیتی پاک به این سفر می رود. این سفر تاثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری های من در زندگی و کارهایم داشته است و به نوعی زندگی ام را به سمت نظم و هماهنگی خاصی هدایت می کند.
سفر حج باعث سر و سامان گرفتن زندگی و آرامش من شده و این حداقل نتیجه ای است که یک بنده می تواند از چنین سفری کسب کند.

بازیگر مشهور زن از سفر حج خود میگوید

بازیگر مشهور زن از سفر حج خود میگوید
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 36
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 31 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف