نمناک اخبارسیاست طرح مجلس برای لغو سفر حج عمره
حج عمره ، حج عمره 94
در پی تعرض پلیس فرودگاه جده به دو نوجوان ایرانی یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جمع آوری امضا برای طرح یک فوریتی لغو سفر حج عمره تا اطلاع ثانوی خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1394
بازدید : 3,648 نفر

محمدصالح جوکار با اشاره به اینکه حادثه رخ داده در فرودگاه جده در عربستان در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مورد بررسی قرار گرفت، گفت:پیشنهادی که در کمیسیون امنیت مطرح شد این بود که به دلیل اقدام مأموران آل سعود به سازمان حج و زیارت پیشنهاد شود سفر حج عمره تا اطلاع ثانوی متوقف شود.

وی افزود:اقدامات شنیعی که توسط مأموران آل سعود صورت گرفته بسیار زشت و عمل جنایتکارانه است و واقعاً شأنیت ایرانی ها را زیر سوال می برد. لذا معتقدیم حکم این افراد که چنین عملی را مرتکب شده اند اعدام است.

جوکار با بیان این که به نظر می رسد مسئولان سازمان حج و زیارت باید در این خصوص تجدیدنظر کرده و باید تصمیم جدی درباره سفر عمره اتخاذ کنند، گفت:اگر نتوانند مدیریت صحیحی اعمال کنند قطعا این مسأله برای جامعه مسلمانان ایرانی قابل پذیرش نیست، لذا باید تدبیر جدی اتخاذ شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین اظهار کرد:از دولت می خواهیم که در این موضوع کوتاه نیاید و اعتبار ما را به خودمان برگرداند و باید به طور جدی موضع مستحکم تری در این زمینه داشته باشیم.

طرح مجلس برای لغو سفر حج عمره

طرح مجلس برای لغو سفر حج عمره
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 46
برگرفته از ایسنا -/م
این مطلب مفید بود ؟ 46 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف