نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سفر برت سات بازیگر نقش فاطما گل به ایران!
فاطما گل ، برن سات
برن سات بازیگر نقش فاطما گل و تعداد دیگری از بازیگران مشهور ترکیه از طرف یک شرکت غذایی به ایران دعوت شدند و به زودی قرار است به ایران بیایند.
بازدید : 8,437 نفر

برن سات بازیگر معروف ترکیه ای و بازیگر سریال فاطما گل به دعوت یک شرکت ایرانی به تهران می آید.
این شرکت ایرانی که نماینده رسمی کمپانی ترکیه ای در حوزه ارائه غذاست،برای افتتاح چندین شعبه خود علاوه بر هنرمندان ایرانی از هنرمندان ترکیه ای نیز دعوت به عمل آورده است.
بازیگر ترکیه ای که به ایران دعوت شده،از جمله هنرمندان این کشور است که به موازات فعالیت هنری،در حوزه اجتماعی نیز فعال بوده و در راستای تغذیه سالم برنامه هایی اجرا کرده است.

بازیگر سریال فاطما گل

برن سات


شرکت ایرانی با توجه به تجربیات موفق ترکیه در خصوص ارائه غذا و با در نظر گرفتن اشتراکات فرهنگی و مذهبی دو کشور همسایه که از مواد غذایی حلال استفاده می کنند،برنامه ای را در حاشیه افتتاح شعبات خود ترتیب داده که در آن هنرمندان ایرانی و ترکیه ای توامان حضور خواهند یافت.
در خصوص تجربیات موفق ترکیه در حوزه رستوران داری و ارائه غذا می توان به صحبت های اخیرعزت الله ضرغامی،رییس سابق صدا و سیما در سفر به شهر استانبول اشاره کرد که با انتشار تصویری از رستورانی در استانبول از کمبود رستوران هایی در ایران که غذاهای سالم با قیمت مناسب ارائه دهند،گفت.

سریال فاطما گل یکی از سریال های پر طرفدار ترکی است که برن سات نقش اصلی این سریال را برعهده دارد. او متولد 26 فوریه 1984 پدر او حسین آونی سات بازیکن حرفه ای و قدیمی فوتبال و مادر او آیلا سات می باشد.دارای یک برادر به نام کن سات است. برن متولد و بزرگ شده شهر آنکارا است.

سفر برت سات بازیگر نقش فاطما گل به ایران!

سفر برت سات بازیگر نقش فاطما گل به ایران!
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 45
برگرفته از ایران خبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 31 14
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .